T, 31.05.2023.

Limbažu novadā pēc vīrieša sašaušanas pie iespējamā vaininieka atrod nereģistrētus ieročus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ivars Soikāns / LETA

Nedēļas nogalē Limbažu novadā rokā ticis sašauts kāds vīrietis, bet notikuma vietā policija atklājusi nereģistrētus ieročus, kā arī medību ieroču patronas, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Pagājušās svētdienas vakarā policija saņēmusi informāciju no ārstniecības iestādes par to, ka Limbažu novadā, Skultes pagastā, kādā īpašumā vīrietim iešauts rokā. Policijai ierodoties notikuma vietā, tika aizturēts 1965.gadā dzimis vīrietis, stāstīja Vaskāne.

Vīrieša īpašumā tika izņemti vairāki nereģistrēti ieroči, kā arī medību ieroču patronas.

Pašlaik ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta un 15.panta ceturtās daļas par slepkavības mēģinājumu un pēc 233.panta otrās daļas par šaujamieroču un šaujamieroču munīcijas neatļautu glabāšanu.

Šodien Valsts policija Vidzemes reģiona pārvaldes Limbažu kriminālpolicija lūdza Vidzemes rajona tiesai Limbažos aizdomās turamajai personai kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu, taču tiesa šo policijas lūgumu noraidīja. Patlaban vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, stāstīja Vaskāne.

Tikmēr vakar pēcpusdienā Alūksnē kādā kāpņu telpā atrasts vīrietis ar durtu brūci. Cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu aizturēts kāds 1958.gadā dzimis vīrietis.

Policija skaidro notikušā noziegumu apstākļus, un sākts kriminālprocess.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais