Sv, 7.08.2022.

Policija Brazīlijā atklāj un slēdz viltotu Ferrari un Lamborghini ražotni

Jauns Ferrari par 43 tūkstošiem
TVNET Auto
Policija Brazīlijā atklāj un slēdz viltotu Ferrari un Lamborghini ražotni
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Foto: Polícia Civil de Santa Catarina

Brazīlijas policija Santakatarinas štatā uzgājusi un slēgusi garāžu, kurā prasmīgi mehāniķi izgatavojuši Lamborghini Gallardo un Huracan, kā arī Ferrari F430 kopijas un tās par "lētu naudu" tirgojuši sociālajos tīklos. Maikl Koors somiņu un Bay Ran briļļu tirgotāji viņu priekšā nobāl. 

Reidā, ko policija īstenoja šā gada 15.jūnijā, likumsargi garāžā uzgāja astoņus viltotus auto. Kā redzams attēlos, daži no tiem jau faktiski bija gatavi nodošanai klientiem, kamēr citi bija izgatavošanas procesā. Bez šiem auto policija konfiscēja arī instrumentus, dažādas rezerves daļas, rūpīgi izgatavotus sēdekļus un zīmolu emblēmas.

Jāteic gan, ka šie auto nebija nekas vairāk kā tikai kopijas, kas vizuāli līdzinās oriģināliem, jo zem ārējās čaulas slēpjas gluži parasta tehnika un motori no tādiem auto kā Mitsubishi Eclipse vai Chevrolet Omega, kam ir cieša radniecība ar Opel Omega. Tomēr bijuši arī auto, kam paredzēta nopietnāka "sirds", piemēram, 311 zirgspēku 3,6 litru V6 dzinējs no Cadillac CTS. Tas gan ir pietiekami daudz, taču tāpat krietni mazāk, nekā attīsta kopētajiem Ferrari un Lamborghini uzstādītie motori (490 - 640 ZS).

Foto: Polícia Civil de Santa Catarina

Gatavos auto viltotāji tirgojuši sociālajos tīklos, prasot krietni vien mazāk nekā ražotāji par autentiskajiem auto. Proti, atbilstoši izmeklētāju informācijai, viltotie superauto tirgoti par 180 000 - 250 000 reālu jeb (43 000 - 60 000 eiro). Salīdzinājumam - jauns Lamborghini Huracan maksā vismaz 219 000 eiro.

Saistībā ar automobiļu viltošanu policija aizturējusi kādu 53 gadus vecu vīrieti un viņa 29 gadus veco dēlu. 

Foto: Polícia Civil de Santa Catarina
Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu