Brīdina autovadītājus par bīstami slidenu brauktuvi vairākos Liepājas krustojumos

Brīvības un Parka ielu krustojums Liepājā

FOTO: Google Maps

Šodien Liepājā vairākos krustojumos uz ceļa no kādas automašīnas izlijusi pārtikas eļļa, kas padara brauktuvi slideni un apgrūtina braukšanu, tādēļ Valsts policija (VP) aicina autovadītājus Liepājā samazināt braukšanas ātrumu.

VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informēja, ka Brīvības un Parka ielu krustojumā pašlaik jau notiek uzkopšanas darbi, savukārt VP regulē satiksmi.

Arī citi Liepājas krustojumi pagaidām ir bīstami autovadītājiem - Ganību ielas līkums Vecliepājas pusē aiz Jaunā tilta, kā arī Ganību un Eduarda Veidenbauma ielas krustojums līdz pat Lauku ielai, stāstīja Šeršņova.

Policija lūdz autovadītājus norādītajos krustojumos samazināt atļauto braukšanas ātrumu un ievērot satiksmes regulētāju norādes.

Valsts vides dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Bukleviča informēja, ka ielu krustojumos no kādas automašīnas izlijusī viela ir pārtikas eļļa, kas apdraudējumu videi nerada. Savākšanas darbus organizē VP.

Uz augšu