S, 10.06.2023.

ASV autobūves leģenda – 76. gada "Camaro"

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Foto: Ekrānuzņēmums no video

TVNET sadarbībā ar LMT mājas viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma "Ātruma cilts" jaunāko sēriju. Šoreiz Pauls Timrots raidījuma rubrikā par unikāliem pagājušā gadsimta spēkratiem "Bez ABS" uz sarunu aicinājis youngtimer auto cienītāju Uģi Immeru. Uģis sev līdzi atvedis arī šarmanto 76. gada "Chevrolet Camaro" – katra benzīngalvas bērnības kvēlāko sapni.

Sarunā ar Paulu Uģis atzīst – mīlestību pret mašīnām viņš pārmantoja no tēva. Un, pateicoties tēvam, Immeru ģimenē ienāca gaiši zilais "Camaro". Laikam ejot, Uģis no tēva auto pārpirka, un tagad jaudīgā automašīna ir viņa lutekle.

"Camaro" ir aprīkots ar V8 dzinēju un manuālo ātrumkārbu, kas ir reta parādība Amerikāņu spēkratiem, bet piešķir mašīnai asumu. Turklāt Uģim ātrumu pārslēgšana patiesi sagādā prieku.

Mašīnas niknā dzinēja rūkoņa ir kā mūzika auto cienītāju ausīm. Motora skaņu pavadījumā Pauls ar Uģi arī apspriedīs, cik prasīgs "Camaro" ir apkopē un kas pēc Uģa domām jāņem vērā, restaurējot vēsturiskus spēkratus.

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Šajā Ātruma cilts sezonā Pauls Timrots atkal meklē interesantus, trakus un aizrautīgus sarunu biedrus, kuri pastāstīs par saviem piedzīvojumiem. 2019. gadā raidījums kļuvis vēl mobilāks, jo bieži izrausies no ierastās studijas un dosies uz kādu notikumu vietu vai interesantiem pasākumiem.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT mājas viedtelevīziju.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu