P, 25.09.2023.

Avoti: Gazas joslā noslēgts pamiers

Papildināts
TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: AP/Scanpix

Starp Izraēlu un palestīniešu kaujiniekiem Gazas joslā noslēgts pamiers, kas stājies spēkā ceturtdien plkst.5.30, aģentūrai AFP pavēstījis kāds avots Ēģiptē un kāds radikālā grupējuma "Islāma džihāds" pārstāvis.

Pamiers noslēgts ar Ēģiptes starpniecību, un tam piekrituši visi palestīniešu grupējumi, arī "Islāma džihāds", norādīja ēģiptiešu amatpersona.

Tās teikto apstiprinājis arī avots "Islāma džihādā".

Pamiera noteikumi paredz, ka palestīniešu grupējumiem Gazas joslā jāpārtrauc Izraēlas apšaudīšana un "jāuztur miers" demonstrāciju laikā. savukārt Izraēla apņēmusies pārtraukt uzlidojumus Gazas joslai un "uzturēt pamieru" arī palestīniešu demonstrāciju laikā, pavēstīja ēģiptiešu avots.

Tikmēr saņemtas ziņas, ka saskaņā ar islāmistu grupējuma "Hamas" kontrolētās administrācijas Veselības ministrijas datiem Izraēlas uzlidojumos Gazas joslai kopš otrdienas nogalināti 32 palestīnieši.

Savukārt Izraēla ziņo, ka reģistrējusi vairāk nekā 350 no Gazas joslas izšautas raķetes. Tomēr izraēliešu pusē upuru nav, lai gan mediķi ziņo, ka snieguši palīdzību 48 viegli ievainotajiem.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais