Kā slimo dažādas horoskopa zīmes

FOTO: Unsplash

Slimo pilnīgi visi, nu vai gandrīz pilnīgi visi. Tomēr visi slimojot neuzvedas vienādi. Lasi un uzzini, ko gaidīt no tava drauga, mīļākā vai kolēģa, kad viņš saslims!

Auns
Auns spītīgi mēģina izlikties, ka nemaz nav slims. Nu un, ka es šķaudu tā, ka logiem rūtis dreb? Tā man tikai tāda maza alerģija. Tas nebija lielgabals, man drusku klepus piemeties, bet nekas, gan tūlīt pāries. Temperatūra virs 40? Nu ir te par karstu, atveriet labāk logu. Tieši tāpēc Auna kolēģiem vajadzētu iegādāties medicīnas enciklopēdiju un cītīgi novērot visus Auna simptomus, jo spītīgais un atbildīgais Auns mierīgi var atnākt uz darbu, arī noķēris tādu sīkumu kā buboņu mēri.

Vērši
Vērsis cietīsies līdz pēdējam, bet pēc tam liksies gultā, atvadīsies no klātesošajiem, sakrustos rokas uz krūtīm, aizvērs acis un pārstās reaģēt uz ārējiem kairinājumiem. Skats uz to būs diezgan baiss, dakteri norūpējušies šūpos galvu, bet Vērša tuvinieki būs panikā. Tomēr panikai ļauties nevajag, vienkārši vajag zināt Vērša imunitātes specifiku: ja slimajam Vērsim paziņosiet, ka slimības lapa netiks apmaksāta, ka plānotais darījums var izgāzties vai ka parādījies potenciāli nozīmīgs klients, Vērsis taps vesels burtiski dažu stundu laikā, it kā būtu dzīvības ūdeni nobaudījis.

Dvīņi
Dvīņi savu slimību novērtē. Tāpat kā jebkuru iemeslu, kas der, lai attaisnotu viņu dzīves moto: «Es nespēju strādāt šādos apstākļos!» Dvīņa iedzimtās aktiera spējas spēj pārvērst mazu skrambu par «man gandrīz pusroku nogrieza», bet nelielas iesnas par «es nespēju elpot». Tas varētu slimo Dvīni padarīt par visai neizturamu būtni, tomēr nepadara. Noslēpums slēpjas tajā apstāklī, ka jau otrajā dienā Dvīnim slimošana apnīk un viņš veiksmīgi izveseļojas.

Vēži
Vēži ir izturīgi kā alvas zaldātiņi. Vēžiem ir tikai divi veselības stāvokļi: 1. Viss ir kārtībā; 2. Ai, piedodiet, bet liekas, ka esmu nomiris. Bet no otrā varianta var izvairīties, ja noslēpsiet medicīnas enciklopēdiju un nelaidīsiet Vēzi pie interneta. Vēži ir no tās cilvēku kategorijas, kas līdzīga Harisam no «Trīs vīriem laivā», kuram ir visas slimības, izņemot ūdeni celī. Bet, ja Vēža aizdomīgumu neņem vērā, tad ar Vēzi var zemi art.

Lauvas
Lauvas ir dakteru mīluļi, jo tie ļoti rūpējas par savu veselību. Un to var saprast, karaliskām būtnēm šņaukāšanās nepiestāv. Lauvu aptieciņā ir preparāti pilnīgi visu slimību profilaksei, pat dzeltenajam drudzim, un tas nekas, ka mēs dzīvojam Latvijā. Bet, ja gripa tomēr kaut kādā brīnumainā veidā izrādīsies par Lauvu stiprāka, viņš vienalga ik pēc stundas zvanīs uz darbu, neļaudams kolēģiem pat uz mirkli atslābināties, jo ir taču pilnīgi skaidrs, ka tie niecības bez karaliskās Lauvas kontroles visu salaidīs pilnīgā dēlī.

Jaunavas
Jaunavas atšķirībā no Lauvām ārstus ciest nevar. Jaunavas ar visu savu būtību balso par homeopātiju un ārstēšanos ar dabas zālītēm. Jaunavas ar visu savu būtību vēlas sakaut tradicionālo medicīnu, un tas tām arī nereti izdodas. Un lieta nebūt nav tajā, ka dabas līdzekļi reizēm tiešām ir labāki nekā tradicionālās medicīnas līdzekļi, bet gan Jaunavas ietiepībā, ticībā un arī tās diezgan riebīgajā raksturā.

Svari
Svariem piemīt talants noķert kaut kādu puņķu vīrusu pat ar uzvilktu gāzmasku, turklāt atrodoties bumbu patvertnē. Tieši tāpēc slimošana Svariem ir ierasta lieta un tas maz ietekmē Svaru dzīvesveidu, garastāvokli vai pasaules uztveri. Nu saslimu, kam negadās? Nopērciet man simts gramu to garšīgo tabletīšu, un tad jau pēc nedēļas atkal tiksimies. Bučas visiem!

Skorpioni
Skorpions, tāpat kā Vēzis, ir viegli iedvesmojams. Tomēr tam ir ļoti spēcīga dabas dota imunitāte. Tātad, ja Skorpions nezinās, ka pasaulē plosās zombiju apokalipse, viņš to var arī nepamanīt. Tomēr, ja pateiksiet viņam, ka melnais mēris ir kaut kas līdzīgs iesnām, kuras pāriet nedēļas laikā, viņš tiešām arī izveseļosies precīzi septiņās dienās. Jebkurā gadījumā, lai ar ko arī Skorpions saslimtu, tas ar to tiks galā labāk nekā jebkura cita zīme. Vispār Skorpioni ir apdāvināti ar visādām papildu fīčām, kas «normālai» horoskopa zīmei var izraisīt zināmu greizsirdību.

Strēlnieki
Strēlnieki dzīvo ar devīzi «es slimot nekādi nedrīkstu». Un tas nekas, ka viņš jau ir saslimis. Ar profilaksi Strēlnieki arī nenodarbojas, jo viņiem tak nekad nav tam laika. Un tieši tāpēc pieredzējuši darba devēji piešķir Strēlniekam slimības lapu un ar apsardzi izliek Strēlnieku no biroja, tiklīdz parādās pirmās ziņas par tuvojošos gripas epidēmiju. Strēlnieku labāk ieslēgt, pirms tas nav aplaidis visus savus kolēģus. Vienmēr atcerieties, ka saslimis Strēlnieks pats neparko savu darbavietu nepametīs. Nu kāda vistu gripa, ja man rīt jānodod atskaite?!

Mežāži
Mežāži slimo jautri un kā neviens, atkal un atkal pārbaudot sava ķermeņa izturību. Nu un, ka man ir kuņģa čūla?! Tas taču ir tik garšīgs vīns, un es izdzeršu tikai vienu nelielu glāzi. Baigais notikums - infarkts, man bērnam uz izlaidumu jāiet, tūlīt rakstiet mani ārā! Jā, jā, parakstīšu visu, ko gribēsiet. Ko jūs sakāt, roka lauzta? Es nevaru atļauties lauztu roku, man ir jālido uz Venēciju, iedodiet labāk celofāna maisiņu, lai ģipsis nesamirkst, un liecieties mierā!

Ūdensvīri
Ūdensvīri slimo un ārstējas ar patiesu lietas izpratni. Ūdensvīra bāzes komplektācijā ietilpst iebūvētas smadzenes un diagnostikas sistēma, kura gandrīz nekad nekļūdās. Un tieši tāpēc Ūdensvīrs sev uzticas ievērojami vairāk nekā kaut kādam vidēji statistiskam ārstam. Un Ūdensvīra mājās parasti ir tāda aptieciņa, kas liek izjust skaudību vidēji statistiskam farmaceitam. Jo, neskaitot parasto standarta komplektu «paracetamols, plāksteri un oglīte», Ūdensvīra aptieciņā vienmēr atradīsies kāds speciāls, pēc īpaša pasūtījuma izgatavots superiedarbīgs aspirīns.

Zivis
Zivis slimo virtuozi, kā labā, dramatiskā filmā. Zivīm patīk, ka viņas žēlo un vienlaikus glauda galviņu, un tieši tāpēc tās izspiedīs no savas saaukstēšanās visu maksimumu. Pieredzējusi Zivs spēj pārrakstīt savu testamentu ik reizi, kad tās temperatūra paceļas virs 37,5. Un, ja sadomāsiet Zivi šādā mirklī pamest, lai dotos kaut kādās savās darīšanās, gatavojieties izdzirdēt, kā jūsu Zivs vājā, drebošā balsī jums sacīs: «Neuztraucies par mani, ar mani viss ir normāli, ej uz savu darbu, ej un pamet mani...»

Sadarībā ar Hitnet.lv

Uz augšu
Back