Mežciemā auto pēc sadursmes "noliekas" uz sāniem

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Ceturtdien, 28. novembrī, Rīgā kāda automašīna sadursmes rezultātā apgāzusies uz sāniem, ziņo raidījums "Degpunktā". 

Negadījums noticis Mežciemā uz Gaiļezera ielas. Aculieciniece Natālija, kuras BMW arī bija iesaistīts negadījumā, stāsta, ka devusies Sergeja Eizenšteina ielas virzienā. Viņa meklējusi, kur novietot savu auto, bet tad pēkšņi izdzirdējusi skaļu sitienu. 

"Paceļu galvu, gaisā ir mašīna, tā pagriežas uz sāniem un virzās uz manu pusi. Mēģināju pabraukt atpakaļ, bet bija jau par vēlu. Viss notika ļoti ātri," stāsta Natālija. 

Negadījumā ierautā sieviete uzreiz nodomājusi doties palīgā vadītājam, kura mašīna apgāzās uz sāniem, tomēr vadītājs jau paša spēkiem bija izkļuvis no auto. 

"Viņš jau sāka vērt vaļā blakussēdētāja durvis. Izlīda pats, nokrita, pēc tam atkal nokrita. Nabadziņš. Šoka stāvoklī viņš bija. Pēc tam jau normāli piecēlās," atklāj sieviete. 

Izrādās, ka negadījums noticis tāpēc, ka no blakus esošā stāvlaukuma ārā griezusies "Toyota" automašīna, kas aizķērusi pa Gaiļezera ielu lielā ātrumā braucošo "Opel". To, vai "Opel" vadītājs tiešām pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu, nebūs iespējams noskaidrot. Jebkurā gadījumā, visticamāk, vainīgs būs "Toyota" spēkrata vadītājs, jo pa galveno ceļu braucošie ir jāpalaiž.

Uz augšu