Vētrā "Elza" bojāgājušo skaits Spānijā un Portugālē pieaudzis līdz septiņiem

LETA/AFP
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Vētras "Elza" izraisītie plūdi Portugālē
Vētras "Elza" izraisītie plūdi Portugālē Foto: EPA/Scanpix

Bojāgājušo skaits vētrā "Elza", kas traucās pāri Spānijai, Portugālei un Francijai, pieaudzis līdz septiņiem, sestdien pavēstīja amatpersonas.

No dzīves sestdien aizgājusi kāda 32 gadus veca Dienvidkorejas pilsone, kas dienu iepriekš Madrides centrā bija guvusi galvas traumu, kad viņai uzkrita ēkas drupas, pavēstīja Madrides reģiona iekšlietu dienesta vadītājs.

68 gadus vecs Nīderlandes pilsonis, kurš pazuda piektdien, kad Velvas provincē bīstamos laikapstākļos bija devies izbraucienā ar vindsērfingu, noslīcis, pavēstīja Andalūzijas ārkārtas dienesti.

Līdz ar šiem diviem nāves gadījumiem bojāgājušo skaits vētrā, kas kopš ceturtdienas plosījusies Spānijā, Portugālē un Francijas dienvidos, pieaudzis līdz septiņiem.

Vētras "Elza" dēļ reģionā pārplūdušas upes, stihijā sapostītas elektrolīnijas, atcelti dzelzceļa un avio reisi.

Pieci cilvēki gājuši bojā Spānijā, bet divi Portugālē, kur ekstremālo laikapstākļu dēļ apturēta dzelzceļa satiksme starp galvaspilsētu Lisabonu un valsts otru lielāko pilsētu Porto.

Vētra "Elza", kas ir kļuvusi vājāka, šobrīd atrodas virs Lielbritānijas, tomēr varasiestādes Francijā, Portugālē un Spānijā brīdina par jauniem draudiem.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu