Seimas Budžeta komisiju visbiežāk kavējis deputāts Kiršteins

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2
Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins.
Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins. Foto: Edijs Pālens/LETA

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēdes 2019.gada otrajā pusgadā biežāk kavējis deputāts Aleksandrs Kiršteins (VL-TB/LNNK).

Saeimas mājaslapā pieejamais parlamenta komisijas sēžu apmeklējumu kopsavilkums liecina, ka no šī gada jūlija līdz novembrim notikušas 36 komisijas sēdes, viena no kurām nav notikusi kvoruma trūkuma dēļ.

Budžeta komisijā kopumā darbojas 15 deputāti, kuru vidū ir arī Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Atis Zakatistovs (KPV LV), kurš sāktā kriminālprocesa dēļ nedrīkst piedalīties parlamenta sēdēs.

Minētās komisijas sēdes piecu mēnešu laikā visbiežāk kavējis Kiršteins, neierodoties kopumā uz 11 sēdēm - četru sēžu laikā Kiršteins bijis komandējumā, savukārt vēl vienas sēdes kavējumam bijis kāds cits attaisnojošs iemesls.

Desmit sēdes līdz novembra beigām kavējusi komisijas sekretāre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Oktobrī divas sēdes Reizniece-Ozola kavējusi, dodoties komandējumā.

Sešās sēdēs nav piedalījusies labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV), kura savu deputātes mandātu ministra pienākumu pildīšanas laikā ir saglabājusi. Piecu sēžu kavējums līdz novembra beigām reģistrēts deputātiem Vjačeslavam Dombrovskim (S) un Igoram Pimenovam (S).

Pārējie komisijas locekļi sēdes kavējuši retāk.

Kā ziņots, Saeima rudens sesiju slēgs 27.decembrī, bet ziemas sesiju tā sāks 2020.gada 9.janvārī.

Saeimas kārtības rullis paredz, ka parlamenta sesijas ir kārtējas un ārkārtas. Gadā ir trīs kārtējās sesijas - rudens, ziemas un pavasara sesija. 

Saeimas sesiju starplaikā pēc nepieciešamības jebkurā brīdī var tikt sasaukta Saeimas ārkārtas sesija.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu