Sv, 28.05.2023.

No aprīļa pensionēsies AT tiesnesis Dzalbe

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāta Krimināllietu departamenta priekšsēdētājs, senators Pēteris Dzalbe, saņemot Triju Zvaigžņu ordeni par ilggadēju, nozīmīgu ieguldījumu tieslietu sistēmas attīstībā un tiesiskuma stiprināšanā.
Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāta Krimināllietu departamenta priekšsēdētājs, senators Pēteris Dzalbe, saņemot Triju Zvaigžņu ordeni par ilggadēju, nozīmīgu ieguldījumu tieslietu sistēmas attīstībā un tiesiskuma stiprināšanā. Foto: Evija Trifanova/LETA

Saeima ceturtdien pieņēma lēmumu pēc paša vēlēšanās no Augstākās tiesas (AT) tiesneša amata atbrīvot Pēteri Dzalbi saistībā ar viņa došanos pensijā.

Dzalbe amatu pametīs ar 1.aprīli.

Dzalbe par tiesnesi strādājis 35 gadus dažādu instanču tiesās un pildot dažādus papildpienākumus, tajā skaitā strādājot par AT pārstāvi Centrālajā vēlēšanu komisijā.

Tiesnesis 2019.gadā par sevišķiem nopelniem Latvijas labā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni un iecelts par Triju Zvaigžņu komandieri. Tiesnesis saņēmis arī vairākus citus nozīmīgus apbalvojumus.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu