Dzīvoklī Grobiņas pagastā konstatē nelegālo alkoholu un alkohola izgatavošanas iekārtas

FOTO: Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas Grobiņas pagastā kāda vīrieša dzīvesvietā konstatēja alkohola izgatavošanas ierīci un pašdarinātu alkoholu. No dzīvesvietas tika izņemta alkohola izgatavošanas ierīce un aptuveni 60 litri nelegālā alkohola.

12.februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas veica sankcionētu apskati kāda vīrieša dzīvesvietā. Dzīvoklī Grobiņas pagastā tika atrasta un izņemta pašdarināta alkohola izgatavošanas ierīce – kandžas destilēšanas aparāts, kā arī 50 litri brāgas un aptuveni 13 litri kandžas.

Šobrīd izņemtajam alkoholam ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu absolūtā spirta daudzumu. Valsts policijā par notikušo ir sākta administratīvā lietvedība. Pēc ekspertīžu rezultātiem būs redzams, vai personu varēs saukt pie kriminālatbildības vai administratīvās atbildības.

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.

Policija atgādina, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informācija precīzi jādefinē). Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī, un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā, pēc jūsu informācijas, notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

Uz augšu