P, 25.09.2023.

Rīgas domes kaķi Kuzja un Muris pārcēlušies uz dzīvi Ušakova EP Rīgas birojā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 4
Foto: Zane Bitere/LETA

Rīgas domes kaķi Kuzja un Muris pārcēlušies uz dzīvi Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Nila Ušakova (S) Rīgas biroja telpās Stabu ielā, apstiprināja "Saskaņas" frakcijas pārstāve Anna Vladova

Tieši Ušakovs, savulaik ieņemdams Rīgas mēra amatu, 2011.gadā no patversmes uz Rātsnamu atveda divu kaķēnus, tādā veidā rosinot iedzīvotājus aktīvāk dot pajumti patversmēs nonākušiem dzīvniekiem.

Balstoties uz iedzīvotāju ieteikumiem, vienam kaķim tika dots vārds Muris, simbolizējot latviešu vēlētājus, bet otru nosauca par Kuzju, simbolizējot krievu tautības vēlētājus.

Visu Ušakova valdīšanas laiku abi kaķi dzīvoja mēra birojā, taču Oļegam Burovam (GKR) kļūstot par priekšsēdētāju, abi runči pārcēlās uz dzīvi turpat Rātsnamā esošajās "Saskaņas" frakcijas telpās, jo jaunajam mēram no kaķiem ir alerģija.

Tomēr tagad kaķi pārvesti uz Ušakova EP Rīgas biroja telpām. Pēc Vladovas teiktā, gan bijušais mērs, gan "Saskaņa" vienmēr uzņēmušies rūpes par kaķiem un tā tas būšot arī turpmāk.

Kaķi pārvesti, ņemot vērā to, ka jau tuvāko nedēļu laikā dome tiks atlaista, kā rezultātā arī "Saskaņas" frakcija Rātsnamā vairs neatradīsies un nebūtu neviena, kurš par kaķiem rūpētos.

Vladova gan neizslēdza iespēju, ka pēc ārkārtas vēlēšanām, ja domē atkal būs "Saskaņas" frakcija, tajā atgriezīsies arī kaķi.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 4

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais