Video: vīrietis Ozolniekos pie veikala kasēm pagrūž sirmgalvi, kas neievēro 2 metru distanci

TVNET
Video: vīrietis Ozolniekos pie veikala kasēm pagrūž sirmgalvi, kas neievēro 2 metru distanci
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 106
Foto: Ekrānšāviņš

Video kameras veikalā "Elvi", Ozolniekos, fiksējušas incidentu, kas norisinājies šodien, 3. aprīlī, īsi pēc 12:00. Kāds vīrietis pie veikala kases pagrūdis sirmgalvi, kas nebija ievērojusi divu metru distanci, kā rezultātā sieviete nokritusi, portālu TVNET informēja uzņēmumā "Elvi". 

Uzņēmums jau sazinājies ar sirmgalves pārstāvjiem un noskaidrojis, ka sieviete jūtas labi un mediķu iesaiste nav nepieciešama. 

Tāpat "Elvi" vērsīsies Valsts policijā ar lūgumu izvērtēt notikušo, kā arī noskaidrot pāridarītāja personību.

Tikmēr Valsts policija ziņo, ka Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa likumsargi šodien saņēma informāciju un arī video ierakstu, kas ir izplatīts sociālajās vietnēs, par kāda pagaidām nenoskaidrota vīrieša rīcību kādā veikalā Ozolniekos, kur viņš pie norēķinu kases nogrūda zemē cienījama vecuma sievieti. 

Likumsargi ir noskaidrojoši sievietes personību un šobrīd tiek skaidroti visi notikušā apstākļi, kā arī ir ierosināta administratīvā lietvedība pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 167. panta par sīko huligānismu, par ko ir paredzēts naudas sods no 70 līdz 500 eiro, kā arī pēc 167 2. panta par maznozīmīga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, par ko ir paredzēts naudas sods no 200 līdz 430 eiro. 

Valsts policija nosoda šādu rīcību un aicina cilvēkus būt iecietīgiem un izturēties citam pret citu ar cieņu.

Jau vēstīts, ka visās tirdzniecības vietās, tajā skaitā veikalos, tirgū un aptiekās pircējiem jāievēro divu metru distance.

Tāpat vēstīts, ka līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais