C, 23.03.2023.

Improvizatori Elīna Biseniece un Krišjānis Berķis par to kā veiksmīgi sarunāties kā tiešsaistē, tā ar mājiniekiem sociālās distancēšanās laikā

TVNET
Improvizatori Elīna Biseniece un Krišjānis Berķis par to kā veiksmīgi sarunāties kā tiešsaistē, tā ar mājiniekiem sociālās distancēšanās laikā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

“Sarunas par sarunām” podkāsta vadītāja Aija Iesalniece aicina uz sarunām cilvēkus, kuru ikdiena ar runu, sarunu un runāšanu ir saistīta ļoti cieši. Caur šiem cilvēkiem podkāsta klausītājs var izzināt dažādus veidus un piemērus, kā savas ikdienas un profesionālās sarunas veidot veiksmīgākas. Kopā ar viesi un klausītājiem uzzinām, kas slēpjas aiz labām un kvalitatīvām sarunām.

15.epizode ir īpaši veltīta sociālās distancēšanās laikam, kurā sarunas ar mājiniekiem kļūst intensīvākas, savukārt ar kolēģiem – digitalizētākas. Epizodes viesi ir improvizatore, pielietojamās improvizācijas trenere ar digitālā mārketinga saknēm – Elīna Biseniece un improvizators, pasākumu vadītājs un publiskās runas treneris Krišjānis Berķis. Viņi ir gadiem trenējušies reaģēt nezināmās, negaidītās un neskaidrību pilnās situācijās, tāpat arī trenē citus cilvēkus šīm prasmēm, izmantojot improvizācijas teātra tehnikas. Vai tas ir palīdzējis viņiem un kā tas var palīdzēt Tev – šajā epizodē.

Šajā epizodē sarunājamies par:

    • Kā tikt galā ar satraukumu, stresu un emocijām

    • Kā mainās sarunas ar savējiem, ar kuriem nākas izolēties un būt kopā 24/7

    • Kā mazināt rutīnu mājinieku starpā

    • Kā veiksmīgi vadīt sarunas tiešsaistē

    • Kādas konkrētas tehnikas un spēles no improvizācijas pasaules tiek ieteiktas

    • Kāpēc kļūdas ir jāsvin un vai tas ir viegli

    • Kā nesabojāt attiecības sociālcās distancēšanās laikā

Podkāsta vadītāja, Aija Iesalniece, ir uzņēmuma Runas Rāmis dibinātāja un vadītāja, kā arī improvizācijas teātra aktrise jau 20 gadus. Aijai saruna ir vērtība un kaislība. Tādēļ viņas mērķis ir palīdzēt ikvienam sarunas veidot veiksmīgākas. Tas tiek darīts gan ar podkāstu “Sarunas par sarunām” , izzinot, kā sarunas risina dažādi cilvēki Latvijā, gan uzņēmumā www.runasramis.lv, palīdzot veidot veiksmīgu komunikāciju kā uzņēmumiem tā privātpersonām, izmantotjot pielāgotas un dzīvē pielietojamas improvizācjas teātra tehnikas. 

Klausies, iedvesmojies un risini daudz vairāk veiksmīgu sarunu!

Tēmas
Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu