P, 26.09.2022.

Bugatti oficiālais testu pilots atklāj detaļas par planētas ātrāko auto

TVNET Auto
Bugatti oficiālais testu pilots atklāj detaļas par planētas ātrāko auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Bugatti

Neviens cits cilvēks nav pavadījis tik daudz laika pie Bugatti Chiron stūres kā Endijs Voless.

Bugatti Pilote Officiel - tā franciski dēvē angli, kurš ar franču vispārākajiem automobiļiem paguvis nobraukt vairāk nekā 150 tūkstošus kilometru. To Voless paveicis, gan testējot Bugatti jaunākos izstrādājumus un taustot to iespēju robežas, gan vizinot zīmola klientus, no kuriem tikai retais spēs pietuvoties sava pirkuma spēju robežām.

Lai gan pēc būtības parasts auto, jebkuru Bugatti pavada zināma noslēpumainības aura. Auto iedveš bijību, jo tikai dažiem uz šīs planētas ir bijusi izdevība pašam piedzīvot, kā tas ir - braukt ar aptuveni 500 kilometriem stundā mašīnā, kas maksā divarpus miljonus eiro vai pat vairāk un pilsētā degvielu tērē kā baļķu vedējs.

Foto: Bugatti

Īsu piecu video sērijā Bugatti sniedz nelielu ieskatu aizkulisēs un ļauj uzzināt vairāk par modeli Chiron. Kā starpnieks un informācijas nodevējs tālāk ir piesaistīts Voless - angļu izcelsmes autosportists ar 30 gadu stāžu sacīkšu trasēs, vienu uzvaru Lemānas 24 stundu izturības braucienos un trim panākumiem Deitonas 24 stundu sacensībās. Tieši Voless arī kļuva par pilotu, kurš 2019.gada vasarā ar Chiron Super Sport 300+ modifikāciju sasniedza jaunu sērijveida ielas auto ātruma rekordu, kas tagad ir 490,484 km/h, un arī kā pirmais sērijveida mašīnā pārsniedza maģisko 300 jūdžu jeb 482,80 km/h rekordu. Tagad atliek gaidīt, ar kuru auto tiks sasniegta nākamā maģiskā atzīme 500 km/h.

Īsumā par Bugatti Chiron

Bugatti Chiron interjers

Bugatti Chiron Launch Control

Bugatti Chiron braukšanas režīmi

Bugatti Chiron maksimālā ātruma atslēga

Tēmas
Nepalaid garām!