C, 11.08.2022.

Brazīlija piekto dienu ir pasaules līdere pēc jauno Covid-19 upuru skaita

LETA/AFP
Brazīlija piekto dienu ir pasaules līdere pēc jauno Covid-19 upuru skaita
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: AFP/SCANPIX

Brazīlijā otrdien tika reģistrēti 1039 jauni nāves gadījumi, kas saistīti ar Covid-19, un valsts piekto dienu pēc kārtas bija pirmajā vietā pasaulē pēc jauno Covid-19 upuru skaita.

Latīņamerikas lielākā valsts Brazīlija ir kļuvusi par jaunu epicentru jaunā koronavīrusa pandēmijā, un pēc jauno ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaita tā pārspēj ASV, kas ir Covid-19 vissmagāk skartā valsts.

ASV pēdējās trīs dienas pēc kārtas jauno ar Covid-19 saistīto nāves gadījumu skaits ir bijis mazāks par 700. 

Kopš Brazīlijā pirms nedēļas saasinājās Covid-19 pandēmija, jauno vienas diennakts nāves gadījumu skaits četras reizes ir pārsniedzis tūkstoti.

Brazīlijā tagad ir apstiprināti 24 512 nāves gadījumi, kas saistīti ar Covid-19, liecina Veselības ministrijas oficiālie dati. Nepietiekama testu veikšana gan nozīmē to, ka reālais skaits var būt daudz lielāks.

Brazīlijā arī ir reģistrēti 391 222 inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusu, un valsts šajā ziņā ir otrajā vietā pasaulē pēc ASV, kur ir apstiprināti vairāk nekā 1,68 miljoni inficēšanās gadījumu.

Starptautiskās veselības jomas amatpersonas otrdien pauda bažas saistībā ar liecībām, ka Brazīlijā, Peru un Čīlē jaunā koronavīrusa izplatīšanās joprojām paātrinās.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu