P, 15.08.2022.

Pensionāram kļūst nelabi, viņš iebrauc pretējā joslā un izraisa sadursmi

TVNET Auto
Pensionāram kļūst nelabi, viņš iebrauc pretējā joslā un izraisa sadursmi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 8
Trīs auto sadursme Lubānas ielā
Trīs auto sadursme Lubānas ielā Foto: Degpunktā

Neparedzamā situācijā ceturtdien īsi pirms divpadsmitiem dienā nokļuva trīs autovadītāji Lubānas ielā. 

Tur kāds cienījama vecuma kungs, kas atradās pie Volkswagen Passat stūres, iebrauca pretējā joslā un izraisīja frontālu sadursmi. Izrādās, ka ļaunu joku ar pensionāru izspēlēja viņa veselības stāvoklis, ziņo Degpunktā.

"Ziniet, es vienkārši braucu un man kaut kā kļuva slikti. Es aizvēru acis un… Ātrums nebija liels. Tik negaidīti viss notika. Es īsti nemācēšu pateikt, vai nogurums. Es vispār ārstējos. Kardioloģija, diabēts. Ārstējos Iekšlietu ministrijas poliklīnikā, pats esmu pensionārs. Man tā ir pirmā avārija šāda," stāsta avārijas izraisītājs.

Foto: Degpunktā

Negadījumā cietušo nav, tāpēc šoreiz glābēju hidrauliskie instrumenti, kurus tie parasti liek lietā smagās avārijās, palika neizmantoti. Bet situācija no Mazda šoferes sēdvietas tik un tā izskatījās baisi.

"No pretējās joslas tā melnā mašīna tempā nāca virsū. Es mēģināju bremzēt, jo es jutu... es jau nebraucu ātri... viņš... es nezinu, ko tā baltā darīja... tas iesitās tajā baltajā. Es viņiem vairs garām nevarēju paiet. Es kaut ko tādu nebiju redzējusi. Man jau nekāda trieciena nebija, es domāju, tā baltā mašīna visu uz sevi paņēma. Nepatīkami," stāsta Mazda vadītāja Ināra.

Foto: Degpunktā

Likumsargi apstiprina, ka Volkswagen šoferis avārijas brīdī pie stūres atradās skaidrā prātā, līdz ar to kriminālprocesa nebūs un sākta administratīvā lietvedība. Kamēr policisti rakstīja protokolus, glābēji ar absorbentu savāca izlijušo eļļu un degvielu, bet mediķi pieņēma lēmumu Volkswagen šoferi un viņa kundzi tomēr aizvest uz slimnīcu, lai veiktu vispārēju veselības stāvokļa pārbaudi.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu