Jandāliņš uz prāmja Tallina-Helsinki beidzas ar traumām un arestiem

TVNET/Postimees
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 8
Foto: EPA/Scanpix

Piektdien, 12.jūnijā, uz prāmja "Silja Europa", kas bija izgājis jūrā pēc ilgāka pārtraukuma, izcēlās asiņains kautiņš. Viens no aculieciniekiem stāsta, ka nolēmis lielāko daļu brauciena pavadīt kajītē, vēsta portāls "Postimees".

"Tallink" preses pārstāve Marika Noida somu laikrakstam "Iltalehti" apstiprināja, ka 22 stundas ilgajā kruīzā esot izcēlušās nekārtības, taču "vairums pasažieru uzvedās labi".

Kāds "Iltalehti" lasītājs, kurš atradās uz kuģa, stāsta, ka dažas stundas pēc kruīza sākuma gaitenī netālu no viņa kajītes durvīm esot sācies kautiņš. Iesaistītie esot mētājušies ar plīstošiem priekšmetiem. Viņš sacīja, ka lielāko daļu kruīza neesot spēris kāju laukā no kajītes.

Kruīza informācijas centrā viņš uzzinājis, ka kautiņš noticis arī kuģa restorānā. Troksnis turpinājies visu nakti līdz pat rītam. Gaitenī esošo kajīšu durvis bija ieskrambātas un vietām uz tām bija asins pēdas, stāsta pasažieris.

Noida apstiprināja, ka viens cilvēks esot guvis traumas. Viņam Tallinā tika sniegta medicīniskā palīdzība. "Konflikta dalībniekus Tallinā aizturēja policija," viņa norādīja.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 8

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu