Alfa Romeo cienītāji pulcēsies vasaras salidojumā AROMS 2020

Alfa Romeo entuziastu salidojums AROMS

FOTO: Publicitātes foto

Vēl nedēļu ikviens Alfa Romeo cienītājs var pieteikt savu dalību Latvijas Alfa Romeo īpašnieku kluba lielajam vasaras notikumam - AROMS (Alfa Romeo Owner Meeting Summer), kas šogad risināsies Tukuma pusē. Kā ierasts, AROMS sola draudzīgas tikšanās, iespēju vienuviet redzēt krāšņus dažādu paaudžu Alfa Romeo spēkratus un viegli sportisku sāncensības azartu auto orientēšanās un attapības sacīkstēs.

“Savulaik teju katrai automašīnas markai Latvijā bija savs klubs, bet šodien aktīvu darbību turpina vien retais. Atzinīgi vērtējam Latvijas Alfa Romeo īpašnieku kluba aizvien aktīvo darbību, kas jau turpat divdesmit gadu garumā nodrošina interesantas satikšanās gan ilggadējiem kluba biedriem, gan arī jaunpienācējiem, ar atraktīviem pasākumiem popularizējot arī leģendāro Itālijas autobūves zīmolu Latvijā,” saka Alfa Romeo dīlercentra Latvijā “Autobrava Mežciems” mārketinga projektu vadītāja Līga Sproģe. Viņa arī norāda, ka lielā Alfa Romeo fanu salidojuma aktivitāšu dalībniekiem ir sagādātas vairākas balvas.

Arī AROMS 2020 organizators Juris Riekstiņš akcentē, ka šogad alfistu lielais vasaras salidojums būs interesants gan rūdītiem auto orientēšanās pasākumu dalībniekiem ar pieredzi, gan arī jaunpienācējiem un iesācējiem.

“Šogad izstrādājot Alfa Romeo īpašnieku salidojuma maršrutu, ir ņemtas vērā teju visas iespējamās dalībnieku vēlmes, un sev tīkamāko maršrutu, uzdevumu sarežģītības pakāpi un vajadzību sportot varēs atrast ikviens. Ir pieredzējuši auto orientēšanās sacīkšu dalībnieki, kas katrā startā iziet ar sportisku apņēmību izpildīt iespējami daudz uzdevumu, lai saņemtu maksimālo punktu skaitu. Viņi gatavojas īstai sportošanai un tādu varēs atrast arī šā gada salidojumā AROMS 2020. Taču vēl vairāk ir tādu dalībnieku, kuriem auto orientēšanās vairāk ir atpūtas un izklaides brauciens ar savu Alfu, kad vairāk laika gribas veltīt interesantu vietu apskatei, nevis skriešanai un meklēšanai. Izmantojot Latvijā radīto tālruņa aplikāciju “RoadGames, varam gādāt, lai interesanti būtu kā vieniem, tā otriem. Atšķirībā no citiem gadiem šogad katra komanda varēs pati izvēlēties sev tīkamāko sacensību maršrutu, kas vienus aizvedīs līdz Baltijas jūras līča zvejniekciemiem, bet citus uz Kurzemes krāšņajām pilīm un muižām. Turklāt būs iespēja izvēlēties maršrutu, kur punktus var savākt, tikai izkāpjot no mašīnas un atrodot kādu noteiktu objektu, bet būs arī iespēja izvēlēties distanci, kur visu noteiks attapība un prāta asums, nevis kāju veiklība. Dažādiem uzdevumiem būs atšķirīgs punktu vērtējums, un dienas noslēgumā būs interesanti noskaidrot, kāda stratēģijas izvēle nesīs uzvaru – tā, kur daudz jābrauc, jāpaskrien un jābūt vērīgam, vai tā, kas braucienu ļauj aizvadīt viegli laiskā noskaņā,” atzīst Juris Riekstiņš.

FOTO: Publicitātes foto

Viņš stāsta, ka šogad pasākuma AROMS starta un finiša vieta būs viesu nams “Laukvidi” pie Tukuma, kur vakarā notiks arī rezultātu paziņošana un svinīgā sveikšana. Lai arī kopējais auto orientēšanās sacīkšu maršruts lēšams vairākos simtos kilometru, ir droši zināms, ka visus punktus vienai komandai apmeklēt nebūs iespējams un rezultātā kopējais maršruta garums komandām var būt arī tikai 50 līdz 70 kilometru un sastāvēt no daudzām garšīgām pieturām pie zivju tirgotājiem vai Tukuma puses mežu mellenājos.

Kā ierasts, par AROMS 2020 dalībnieku var kļūt ikviens Allfa Romeo cienītājs – reģistrācijas anketu Latvijas Alfa Romeo īpašnieku kluba mājaslapā un Facebook profilā var aizpildīt līdz pat 7. augusta pievakarei. Te iespējams arī iepazīties ar precīziem dalības noteikumiem, taču būtiskākie aizvien ir nemainīgi – komandai startā ir jāierodas ar Alfa Romeo automašīnu un tajā jābūt vismaz diviem cilvēkiem. Kā ierasts, arī šogad būtiska vērība tiks pievērsta arī tam, cik kārtīgi dalībnieki ievēro ceļu satiksmes noteikumus, tādēļ der atcerēties, ka par katru pārkāpumu komanda riskē saņemt ne vien soda protokolu no policistiem, bet arī soda punktus no AROMS tiesnešiem.

Kā minēts, šogad auto orientēšanās ir bāzēta Latvijā izstrādātā telefonu lietotnē “RoadGames”, tādēļ, dodoties uz startu, ir būtiski, lai komandā būtu tālrunis ar instalētu aplikāciju un interneta pieslēgumu. Aplikācija ir pieejama bez maksas, un ar to var iepazīties jau krietni pirms starta.

Kā zināms, Alfa Romeo ir neparasta, no citām markām atšķirīga automašīna, kas garāmgājēju mudina atskatīties, bet Alfas īpašniekam ļauj justies lepnam un piederīgam teju vai īpašai brālībai – ne velti Alfa Romeo īpašnieki ir teju vienīgie autovadītāji, kas, uz ceļa sastopot citu Alfu, tai draudzīgi pamāj sveicienu, līdzīgi kā to dara arī motociklisti. Šogad Alfa Romeo zīmols svin savu 110. jubileju, un iespējams, tieši šī vasara ikvienam Alfa Romeo cienītājam, kas kluba aktivitātēs vēl nav piedalījies, ir īstais brīdis atbraukt un satikties, lai saprastu, cik forši ir pavadīt laiku kopā ar savējiem!

Uz augšu
Back