T, 31.05.2023.

Rīgas domes kaķis Kuzja Rātsnamā vairs neatgriezīsies

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Zane Bitere/LETA

 Rīgas domes kaķis Kuzja Rātsnamā neatgriezīsies, teica partijas "Saskaņa" jaunās Rīgas domes frakcijas priekšsēdētāja vietniece Anna Vladova.

Viņa informēja, ka Kuzja pašlaik dzīvo pie viņas mājās un ir labi iejuties.

Kopumā viņas dzīvesvietā tagad esot trīs kaķi.

Vladova pieļāva, ka kādreiz varētu Kuzju aizvest uz Rātsnamu uz kādu preses konferenci, bet pēc tam viņš atgriezīsies mājās. "Rātsnama epopeja viņam ir beigusies," teica Vladova.

LETA jau ziņoja, ka šī gada maijā mūžībā devās viens no Rīgas domes kaķiem - Muris. Par to sociālajā vietnē paziņoja bijušais Rīgas mērs un pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (S).

Tieši Ušakovs, savulaik ieņemdams Rīgas mēra amatu, 2011.gadā no patversmes uz Rātsnamu atveda divu kaķēnus, tādā veidā rosinot iedzīvotājus aktīvāk dot pajumti patversmēs nonākušiem dzīvniekiem.

Balstoties uz iedzīvotāju ieteikumiem, vienam kaķim tika dots vārds Muris, simbolizējot latviešu vēlētājus, bet otru nosauca par Kuzju, simbolizējot krievu tautības vēlētājus.

Ilgus gadus abi kaķi dzīvoja Rātsnamā, taču šī gada sākumā, ņemot vērā Rīgas domes atlaišanu, abi tika pārvesti uz Ušakova Eiropas Parlamenta biroju Stabu ielā.

Foto: Rīgas domes kaķi

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais