Vairāki autovadītāji notriektus gājējus un velobraucējus pametuši notikuma vietā

FOTO: pixabay/Free-Photos

Trešdien Latvijā notikuši vairāki negadījumi, kad autovadītāji, uzbraucot gājējiem vai velosipēdistiem, pametuši notikumu vietas, liecina Valsts policijas sniegtā informācija.

Daugavpilī, 18.Novembra ielā, pagaidām nenoskaidrots transportlīdzekļa vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca gājējai, 1962.gadā dzimušai sievietei un no notikuma vietas aizbrauca. Sieviete ar dažādiem sasitumiem tika nogādāta medicīnas iestādē.

Tāpat Daugavpilī, Aveņu ielā, 1963.gadā dzimis vīrietis ar "Hyundai Santa Fe" uzbrauca 1996.gadā dzimušai gājējai, kurai konstatēti dažādi sasitumi. Cietusī nogādāta slimnīcā.

Krustpils novada Krustpils pagastā nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu transportlīdzekli uzbrauca velosipēdistam. Vīrietis nogādāts ārstniecības iestādē.

Savukārt Tukuma novada Pūres pagastā "Volkswagen Passat" vadītājs aizķēra velosipēdisti. Arī šajā gadījumā sieviete aizvesta uz slimnīcu.

Policija skaidro notikušo negadījumu apstākļus.

Jau ziņots, ka vakar Latvijā reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 12 cilvēki, vairums no kuriem bija mazāk aizsargātie satiksmes dalībnieki.

Trešdien septiņi cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, trīs - Latgalē, bet divi - Zemgalē. Pieci no cietušajiem bija velosipēdisti, bet vēl pieci - gājēji.

Uz augšu
Back