Sv, 24.09.2023.

Latvijas Universitātē sākusies ziemas uzņemšana

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Latvijas Universitātes ēka.
Latvijas Universitātes ēka. Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Universitātē (LU) sākusies ziemas uzņemšana, kas šogad notiks divās fakultātēs - Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē (BVEF) un Datorikas fakultātē, aģentūra LETA uzzināja universitātē.

Ziemas uzņemšanā iespējams elektroniski iesniegt savu pieteikumu studijām.

Pēc LU sniegtās informācijas, BVEF gaida studentus akadēmiskajās bakalaura programmās "Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija" un "Biznesa vadība". Savukārt maģistratūrā ir iespēja studēt maģistra studiju programmā "Eiropas studijas un ekonomiskā diplomātija" un profesionālajā studiju programmā "Starptautiskais bizness".

Studijas visās minētajās studiju programmās ir par maksu un angļu valodā.

Vienlaikus Datorikas fakultātē studētgribētājus uzņems pirmā līmeņa profesionālajā studiju programmā "Programmēšana un datortīklu administrēšana". Arī šī studiju programma notiks angļu valodā, un tajā pieejamas maksas studiju vietas.

LU informēja, ka ziemas uzņemšanā koledžas un bakalaura līmeņa studijās iespējams pieteikties, aizpildot elektronisko veidlapu un augšupielādējot nepieciešamos dokumentus, vai arī pieteikties klātienē fakultātē. Elektroniskā veidlapa būs pieejama līdz 2021.gada 22.janvārim.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais