C, 11.08.2022.

VIDEO ⟩ Laima Vaikule, Ivars Kalniņš un citas Latvijā pazīstamas personas pauž atbalstu vakcinācijai

TVNET
Laima Vaikule, Ivars Kalniņš un citas Latvijā pazīstamas personas pauž atbalstu vakcinācijai
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 49
Foto: Ekrānuzņēmums no video

1. aprīlī tika uzsākta informatīvā kampaņa "Divi miljoni iemeslu vakcinēties", kura ir turpinājums līdz šim veiktajām sabiedrības informēšanas par potēšanos pret Covid-19 iniciatīvām. 

Kampaņas ietvaros savus iemeslus vakcinēties nosauca arī vairākas Latvijā pazīstamas personības kā, piemēram, Laima Vaikule, Ivars Kalniņš, Kaspars Gorkšs, Ints Teterovskis, Žoržs Siksna un citi.

"Kampaņā iekļautie stāsti un domas ļauj ieskatīties mūsu katra pārdomās, kāpēc vakcinācija ir solis ceļā uz ierasto dzīves ritmu. Jo lielāks būs vakcinēto skaits sabiedrībā, jo mazāks risks smagai saslimšanai un būtiskiem ierobežojumiem veselības aprūpes pieejamībā un citos sabiedriskās dzīves ierobežojumos.

Vakcinācija veido imunitāti pret Covid-19 slimību un pasargā no smagas slimības gaitas saslimšanas gadījumā. Pieredze citās valstīs, kur jau īstenota plaša sabiedrības vakcinācija, liecina, ka visas šobrīd Eiropas Savienībā reģistrētās vakcīnas uzrāda līdzvērtīgu efektivitāti, novēršot smagu Covid-19 slimības gaitu un hospitalizāciju," skaidrots Veselības ministrijā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu