220 stundas roku darbs, bize līdz papēžiem jeb kā "Eirovīzijā" uzmirdzēja Samanta Tīna

Egoiste
220 stundas roku darbs, bize līdz papēžiem jeb kā "Eirovīzijā" uzmirdzēja Samanta Tīna
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 8
Foto: EPA/SANDER KONING / POOL, Publicitātes

16. maijā, Roterdamā oficiāli tika atklāts 65. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā Latviju ar dziesmu “The Moon Is Rising” pārstāv Samanta Tīna. Samanta Tīna uz tirkīzzilā paklāja mirdzēja Kašera jeb Kaspara Blūma-Blūmaņa zīmola “Kasher Bloom” darinātajā tērpā un Amuna Davis pītajā bizē. 

“Tērpa smaragdzaļā krāsa simbolizē pārpilnību, labklājību un izaugsmi visās dzīves jomās. Tērpā un apavos izmantotais

mēness izšuvums un bultas simbolizē spēju ātri pārvietoties laikā un telpā, kā arī spēku, kas mums tik ļoti nepieciešams, lai trāpītu cilvēku sirdīs,”  "Sejas" atklāj Kašers.

Tērpa izšūšanai tika patērētas 220 stundas un tas ir 100% roku darbs. Meklējot kristālus un pērlītes, tika izpirkti visi iespējamie smaragdzaļie kristāli Latvijā un Igaunijā.

Dziedātāja rotājās ar garu bizi, kas stiepjas teju līdz papēžiem, un šo īpašo parūku speciāli konkursam izgatavoja Amuna Davis.

“Bize ir spēka un gudrības simbols, kas atspoguļo nēsātājas identitāti. Bizes pinumam ir kultūras nozīme, saikne ar radītāju, senčiem un zemi,” pastāstīja Samantas tēla un tērpa autors Kašers.

Samanta Tīna ar komandu Eirovīzijas dziesmu konkursa atklāšanas pasākumā Roterdamā
Samanta Tīna ar komandu Eirovīzijas dziesmu konkursa atklāšanas pasākumā Roterdamā Foto: Reuters/ScanPix

Atklāšanas pasākumā uz tirkīzzilā paklāja kopā ar Samantu Tīnu devās arī bekvokālistes Kitija Blūma, Una Daniela Aizgale un Paula Saija. Par Samantas Tīnas grimu un frizūru Roterdamā rūpējas grima māksliniece un matu stiliste Jana Kozlova.

Šā gada "Eirovīzijas" dziesmu konkursa pirmais un otrais pusfināls notiks 18. un 20. maijā, savukārt fināls - 22. maijā.

Atgādinām, ka Samanta Tīna konkursā izpildīs dziesmu "The Moon is Rising". Viņa uzstāsies otrajā pusfinālā 20. maijā ar kārtas numuru 15.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu