Vētra iedrošina vīriešus piedalīties dzemdībās arī 63 gados

FOTO: Ekrānšāviņš

“Es biju dzemdībās blakus un pūtu kā traks, lai sievai palīdzētu,” viesojoties televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, savā pieredzē un emocijās, piekto reizi kļūstot par tēvu, dalījies iemīļotais aktieris un dziesminieks Varis Vētra.

Viņš savu jaunāko atvasi sagaidīja 63 gadu vecumā un neslēpj – šī reize bijusi īpaša, jo viņš nekad iepriekš nebija piedalījies dzemdībās. Turklāt visiem vīriešiem, kuri šaubās par šādu soli un dzirdējuši nostāstus, ka būšana klāt tik intīmā brīdī atstājot ietekmi uz pāra attiecībām, Varis pārliecināts saka:

“Man tā interese par sievu izauga grandiozi, jo tas akts ir unikāls. Tas ir kaut kas netverams, kā var dzīvība piedzimt.”

Tāpat dziesminieks neslēpj – attiecības ar jaunāko dēlu, nu jau divgadnieku, likušas viņam saprast, cik ļoti maz klātesošs viņš bijis vecāko bērnu audzināšanā. “Es ļoti biju aizņemts. Es negribu teikt, ka jūtos vainīgs, jo tolaik darīju visu, ko es spēju. Bet tas ir svarīgi ne tikai priekš bērna, ka jūs esat kopā, bet svarīgi, ka pats to piedzīvoju,” saka aktieris.

Visu sarunu ar Vari Vētru skaties televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”

Uz augšu
Back