Hokeja čempionātam veltītais Rīgas tēla klips izmaksājis ap 10 000 eiro

Svari pārtikas veikalā Ziemeru pagastā. FOTO: Diāna Lozko/LETA

Pasaules hokeja čempionātam veltītais Rīgas tēla klips domei izmaksājis ap 10 000 eiro, pavēstīja Rīgas domē.

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde informēja, ka par godu Rīgā notiekošajam Pasaules hokeja čempionātam, Rīgas dome izveidojusi atraktīvu videoklipu par Latvijas galvaspilsētu, kurā "Rīgas unikālais šarms atspoguļots caur pilsētā dzirdamo skaņu prizmu".

Sestdien Rīgas mērs Mārtiņš Staķis (PP) sociālajos tīklos arī izplatījis video, kurā pie hokeja čempionāta talismana, eža Spaikija, sveic gan hokeja fanus, gan pasaules labākos hokejistus ar ierašanos Rīgā.

Sagaidot hokeja svētkus, pilsētas mērs Staķis publicējis arī video, kurā angļu valodā sumina gan pasaules izcilākos hokejistus ar Rīgas čempionāta sākšanos, gan arī hokeja fanus, kuri čempionātam sekos līdzi Rīgā un visā pasaulē.

"Latvija ir hokeja lielvalsts. Šī čempionāta rīkošana mums nozīmē ļoti daudz - lai mūs visus vieno šie hokeja svētki! Un lai uzvar labākais," - tā sociālajos tīklos publicētajā video saka Rīgas mērs.

Rīgas tēla reklāmas klipa "Riga Sounds Like an Adventure" radošo koncepciju piedāvājusi Komunikācijas pārvaldes Digitālā mārketinga nodaļa sadarbībā ar jaunizveidoto Rīgas investīciju un tūrisma aģentūru.

Šis tēla klips turpmāk tiks izmantots kā Rīgas reprezentācija gan investīciju piesaistei, gan tūrisma popularizēšanai.

7

Video filmēja SIA "EnterGroup". Klipa izmaksas ir 9900 eiro.

Minētajā summā ietilpa scenārija izveide, filmēšana un montāža.

Lai noskaidrotu klipa filmētāju, esot tikusi veikta cenu aptauja.

Uz augšu
Back