Bijušie "KPV LV" valdes locekļi izveidojuši biedrību ar mērķi nodibināt jaunu partiju

"KPV LV" kopsapulce. Ilustratīvs attēls. FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Vairāki bijušie partijas "KPV LV" valdes locekļi ar citiem bijušajiem biedriem ir nodibinājuši biedrību "Tuvāk tautai" ar mērķi tuvākajā nākotnē nodibināt jaunu politisko partiju, informēja biedrībā.

Starp biedrības dibinātājiem ir bijušie "KPV LV" valdes locekļi Artūrs Vējš, Agnese Zaļakmentiņa un Elita Lazda.

Nevalstiskā organizācija ir dibināta kā platforma sabiedrisko domu apmaiņai, viedokļiem un projektiem un, lai veicinātu zināšanas par politiskajiem procesiem, skaidro tās dibinātāji.

"Mums ir svarīgi noskaidrot iedzīvotāju vajadzības un aizstāvēt tās sadarbībā ar institūcijām un nevalstiskajām organizācijām," teikts organizācijas izplatītajā paziņojumā. Plānotā jaunā politiskā partija paredzējusi strādāt sociāldemokrātiskā virzienā, kā prioritāti nosakot rūpes par mazāk aizsargātajām cilvēku grupām - darba ņēmēju, mazo uzņēmēju un mazo zemnieku.

"Par savu galveno darba metodi mēs uzskatām konservatīvismu - mums ir svarīgi saglabāt tādu vērtību sistēmu kā miers, regularitāte, stabilitāte, kārtība. Konservatīva politika uzticas pārbaudītām vērtībām, pārmaiņas ievieš pārdomāti, neeksperimentējot ar iedzīvotājiem un uzņēmējiem," skaidro bijušie "KPV LV" biedri.

"Politiskā kultūra Latvijā ir kritiska, politiķi nespēj (..) risināt valstiskus jautājumus visu iedzīvotāju labā, bet tā vietā sacenšas ar daiļrunību un citu kritizēšanu," teikts biedrības paziņojumā.

Kā ziņots, "KPV LV" vairākas reizes ir mainījušies valdē esošie locekļi, un, kad tajā bija "Tuvāk tautai" dibinātāji, viņiem par partijas politiķu rīcību veidojās konflikts ar daļu no tās Saeimas deputātiem un ministriem.

Uz augšu
Back