S, 10.06.2023.

Svētdien varēs saņemt vakcīnu arī Vecāķu pludmales apkārtnē

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 17
Vecāķu pludmale.
Vecāķu pludmale. Foto: Edijs Pālens/LETA

Svētdien notiks izbraukuma vakcinācija uz Vecāķu pludmali, informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā. 

Saņemt vakcīnu pret Covid-19 Vecāķu pludmales tuvumā varēs no plkst.10 līdz 16.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās gan pašvaldības, gan vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji, gan NBS.

Gadatirgos un pasākumos tiks vakcinēts pamatā ar "Pfizer"/"BioNTech" vakcīnu. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Nedēļas nogalē darbosies arī liela mēroga vakcinācijas centri un vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams Nacionālā veselības dienesta mājaslapā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 17

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu