P, 30.01.2023.

Jaunietis Jelgavā sadur draudzeni un izdara pašnāvību

TVNET/Degpunktā/TV3.lv
Jaunietis Jelgavā sadur draudzeni un izdara pašnāvību
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Svece. Ilustratīvs attēls.
Svece. Ilustratīvs attēls. Foto: Unsplash

Ceturtdienas, 5. augusta, naktī Jelgavā kāds jauns puisis pēc strīda ar draudzeni, viņu nāvējoši ievainojis. Pats vēlāk izdarījis pašnāvību, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Strīds izcēlies kādā dzīvokli Jelgavā, kurā vēlāk atrasts jaunās sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm, bet pie Pasta ielas 34. nama kāpņu telpas atrasts miris nepilngadīgs puisis, kurš, visticamāk, nolēcis no liela augstuma.

"Jauneklis ir 17 gadus vecs, viņam bijis konflikts ar meiteni. Konflikts beidzās traģiski. Meitenei ir desmitiem brūču," stāsta daudzstāvu mājas vecākais Viktors.

Viņš stāsta, ka jaunietis jau iepriekš redzēks ēkas apkārtnē un zinājis kā iekļūt kāpņu telpā.

"Puiša radinieks teica, ka puisis ir lietojis antidepresantus un tas viss ir noticis afekta stāvoklī. Ģimene puisim ir ļoti kārtīga – nav dzērāji vai narkomāni. Tā ir traģēdija," stāsta Viktors.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šie abi gadījumi ir savstarpēji saistīti – jaunietis, iespējams, sākotnēji ir veicis noziedzīgu nodarījumu pret sievieti un pēc tam izdarījis pašnāvību.

Lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, ir uzsākti divi atsevišķi kriminālprocesi pēc nodaļas par nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu