Pk, 31.03.2023.

Par ālēšanos kafejnīcā Kandavā piespriež € 325 sodu

TVNET/LETA
Par ālēšanos kafejnīcā Kandavā piespriež € 325 sodu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: shutterstock.com

Kādai sievietei, kura sestdien Kandavā, būdama alkohola reibumā, kādā kafejnīca bez atļaujas ēda citu klientu ēdienu un vēlāk sabojāja policijas aizturēšanas telpas, var nākties maksāt vismaz 325 eiro sodu, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Aizvadītās sestdienas pēcpusdienā Kandavā 1968.gadā dzimusi sieviete ar savām darbībām traucēja gan kādas kafejnīcas darbu, gan arī tās apmeklētāju mieru. Sieviete atradās redzamā alkohola reibumā, kas izpaudās kā streipuļošana, nespēja patstāvīgi stabili nostāvēt, nesakarīga runāšana, klaigāšana un lamāšanās necenzētiem vārdiem, kā arī no personas mutes dobuma bija jūtama spēcīga un alkoholam raksturīga smaka.

Viņa piegāja pie viena no galdiņiem, apsēdās un bez apmeklētāju piekrišanas sāka ēst un dzert klientiem izsniegtos ēdienus un dzērienus. Kad notikuma vietā ieradās likumsargi un aicināja sievieti pārtraukt huligāniskās darbības un nosaukt savus personas datus, kundze atteicās to darīt.

Policisti nolēma sievieti aizturēt un nogādāt Tukuma iecirknī.

Aizturēšanas laikā sieviete izrādīja agresiju, tāpēc tika pieņemts lēmums uzlikt viņai rokudzelžus.

"Policijas iecirknī kundze turpināja uzvesties agresīvi, viņa izrāva no eņģēm durvis un norāva zem izlietnes esošo cauruli pagaidu aizturēšanas telpā," aprakstīja Kalniņa.

Par notikušo likumsargi ir sākuši trīs administratīvā pārkāpuma procesus. Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu vai amatpersonas darbības traucēšanu gala lēmums vēl nav pieņemts. Par sīko huligānismu ir piemērots naudas sods 250 eiro, savukārt par atrašanos publiskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību vai drošību, ir piemērots naudas sods 75 eiro.

Tāpat tiek vērtēta nepieciešamība sākt kriminālprocesu saistībā ar inventāra bojāšanu policijas iecirknī.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu