LZS apspriešanai ZZS līmenī kā premjera kandidātu piedāvā Valaini

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Saeimas deputāts un Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors Viktors Valainis piedalās Reģionālo attīstības centru apvienības, Latvijas Pašvaldību savienības un Latvijas Lielo pilsētu asociācijas kopīgi organizētajās preses brokastīs, kurās skaidro pašvaldību iebildumus pret valdības konceptuāli atbalstīto nākamā gada budžeta un pavadošo likumprojektu projektu.
Saeimas deputāts un Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors Viktors Valainis piedalās Reģionālo attīstības centru apvienības, Latvijas Pašvaldību savienības un Latvijas Lielo pilsētu asociācijas kopīgi organizētajās preses brokastīs, kurās skaidro pašvaldību iebildumus pret valdības konceptuāli atbalstīto nākamā gada budžeta un pavadošo likumprojektu projektu. Foto: Paula Čurkste/LETA

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valde šodien kā savu premjera amata kandidātu 14.Saeimas vēlēšanām izraudzījusies Saeimas deputātu Viktoru Valaini, kuru tagad virzīs tālākai apspriešanai Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) līmenī, informēja LZS priekšsēdētājs un ZZS līdzpriekšsēdētājs Armands Krauze.

LZS iekšienē iepriekš kā kandidātus apsprieda arī bijušo Saeimas deputāti Danu Reiznieci-Ozolu un deputātu Uldi Auguli.

Kā iepriekš skaidroja Krauze, ZZS vienojusies, ka savu premjera amata kandidātu apspriešanai var piedāvāt katra no apvienību veidojošajām vai sadarbības partijām, lai vēlāk vienotos par vienu ZZS Ministru prezidenta amata pretendentu.

Krauze uzskata, ka lēmums par ZZS premjera amata kandidāta izvirzīšanu jāpieņem šogad.

Jau vēstīts, ka ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Uldis Augulis informēja, ka ZZS sarakstā vēlēšanās startēs pārstāvji no abām apvienības partijām - Latvijas Zemnieku savienības un Latvijas Zaļās partijas, kā arī ZZS sadarbības partijām - "Latvijai un Ventspilij" un Liepājas partijas. Tāpat Daugavpils novada partija, kas arī ir ZZS sadarbības partija, esot noskaņota lemt par atbalstu kopīgam startam vēlēšanās, atzīmēja politiķis.

14.Saeimas vēlēšanas paredzētas 2022.gada rudenī.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu