Pk, 19.08.2022.

Tuvākās nedēļas laikā atvērs vēl 10 vakcinācijas centrus

TVNET
Tuvākās nedēļas laikā atvērs vēl 10 vakcinācijas centrus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: www.freepik.com

Tuvākās nedēļas laikā plānots atvērt divus vakcinācijas centrus Rīgā un vēl astoņus citviet Latvijā, kā arī nepieciešamības gadījumā tiks izveidoti arī mobilie vakcinācijas punkti, ziņo Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa.

Iedzīvotāji varēs turpināt vakcinēties pret Covid-19 varēs vakcinācijas centros Daugavpilī, Alūksnē, Ventspilī, Tukumā un Salaspilī.

No 1. oktobra, visi ģimenes ārsti* ir iesaistījušies vakcinācijas pret Covid-19 procesā. Ģimenes ārstu iesaistei ir divas formas – vakcinācija savās praksēs vai nosūta vakcinēties uz vakcinācijas kabinetiem ārstniecības iestādēs, ar kurām konkrētā ģimenes ārsta prakse sadarbojas.

Intensīvi tiks turpināta izbraukuma vakcinācija apdzīvotās vietās, kurās ir zemi vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītāji un iedzīvotājiem jāmēro salīdzinoši liels attālums līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas punktam, kā arī senioru vakcinācija mājās, ģimenes ārstu praksēs un ārstniecības iestādēs visā Latvijā.

Pieteikties vakcinācijai var:

1) Vietnē www.manavakcina.lv, ja personai ir internetbankas pilnā versija un iespēja autentificēt sevi portālā www.latvija.lv, izvēloties sev ērtu vakcinācijas vietu, datumu un laiku.

2) Zvanot pa tālruni 8989, izvēloties sev ērtu vakcinācijas vietu, datumu un laiku.

3) Pie sava ģimenes ārsta.

* Ģimenes ārstu prakses, kuras ir līgumattiecībās ar NVD un sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu