Sv, 28.05.2023.

"Es atvainojos, ja es reizēm kaut ko ne tā pasaku kolēģiem." Pavļuts komentē sarunu ar Cipuli

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6
Veselības ministrs Daniels Pavļuts.
Veselības ministrs Daniels Pavļuts. Foto: Valsts kanceleja

Svētdien sociālajos tīklos ievietota saruna starp veselības ministru Danielu Pavļutu (AP) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītāju Lieni Cipuli, kas norisinājusies visai emocionāli. 18. oktobra rītā TV3 raidījumam “900 sekundes” veselības ministrs komentēja notikušo.

Svētdienas vakarā mikroblogošanas vietnē “Twitter” publicēts 11. oktobra sarunas ieraksts, kurā dzirdams, kā visai augstos toņos notiek saruna starp ministru Pavļutu un NMPD vadītāju Cipuli.

Sarunā NMPD vadītāja lūdz Pavļutu ieviest ārkārtējo situāciju veselības nozarē. Uz jautājumu, kādēļ politiskajā vidē nav iespējams pieņemt konstruktīvus lēmumus, Veselības ministrs norāda, ka Cipulei tas “jājautā savam partijas biedram Kariņam, kādi ir viņa apsvērumi”.

Lai Dievs stāv klāt mums un @LieneCipule ja par veselības nozari krīzes pīķī atbild narcisistisks politikānis @pavluts kurš meklē, kam uzvelt vainu, un mobingo NMPD vadītāju, atkratoties no krīzes vadības lēmumiem! pic.twitter.com/8JQ7wmJEZR

Veselības ministrs atvainojās kolēģiem par izteiktajiem vārdiem: “Mēs darām ārkārtīgi smagu darbu krīzes apstākļos, un reizēm emocijas uzliesmo. Es atvainojos, ja es reizēm kaut ko ne tā pasaku kolēģiem. Mēs darām vienu lielu, milzīgu darbu un esam vienoti. Mēs šo darbu paveiksim, cik labi vien spēsim.”

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu