Edison EF1-T vēlas konkurēt ar Tesla Cybertruck

Edison Future EF1-T FOTO: Publicitātes foto

Tā vien izskatās, ka Honkongas atjaunojamās enerģijas uzņēmums SPI Energy ir nolēmis konkurēt ar Tesla, prezentējot Amerikas elektroauto giganta lolojumam Cybertruck ļoti līdzīgu automašīnu – elektrisko pikapu, apakšzīmola Edison Future modeli EF1-T.

Ja aplūko sadarbībā ar Itālijas Icona Design Group izstrādātā pikapa pelēko virsbūvi, Edison Future EF1-T nudien līdzinās Tesla Cybertruck. Tas tika prezentēts jau 2019. gada novembrī, tomēr Cybertruck novešana līdz sērijveida ražošanai ir ievilkusies, un tā sāksies ne agrāk kā 2022. gada beigās. Vērā ņemamā apjomā Cybertruck montāža sāksies vēl vēlāk – tikai 2023. gada otrajā pusē.

Edison Future EF1-T FOTO: Publicitātes foto

SPI Energy vēl atklājuši visas automašīnas specifikācijas. Bet zināms, ka būs trīs pikapa versijas: standarta ar vienu motoru un paātrinājumu līdz 100 km/h 6,5 sekundēs, Premium (divi dzinēji, paātrinājums 4,5 sekundēs) un Super (divi vai trīs motori un paātrinājums 3,9 sekundēs).

Edison Future EF1-T FOTO: Publicitātes foto

Neoficiāla informācija liecina, ka mazāk jaudīgais modelis būs ar 475 ZS, bet jaudīgākais ar 816 ZS. Par baterijām un gaidāmo sniedzamību datu pagaidām nav, taču redzams, ka uz jumta ir uzstādīti saules paneļi ar maināmu platību. SPI Energy paziņojuši arī par EF1-T versiju ar slēgtu kravas nodalījumu un bīdāmām aizmugurējām durvīm.

Edison Future EF1-T FOTO: Publicitātes foto

Interjera datorizētajos attēlojumos ir redzams 17,5 collu multimediju sistēmas displejs, projekciju ekrāns un durvīs iebūvētas instrumentu kastes. Edison Future plāno sākt pasūtījumu pieņemšanu dažu mēnešu laikā, tomēr cenas un provizoriskais ražošanas sākums tiek turēti slepenībā.

Edison Future EF1-T FOTO: Publicitātes foto
Uz augšu
Back