Pk, 19.08.2022.

Premjers: Mūsu valsts - tie esam mēs paši!

TVNET/LETA
Premjers: Mūsu valsts - tie esam mēs paši!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 20
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts kanceleja

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) Latvijas 103.gadadienas apsveikumā aicina līdzcilvēkus atcerēties, ka mūsu valstij ir stabili un droši pamati - tie esam mēs paši.

Kā informēja premjera preses sekretārs Sandris Sabajevs, Kariņš aicina ikvienu to apzināties un stiprināt citam citu, kā arī stiprināt Latvijas valsti.

Ministru prezidents apsveikumā uzsver, ka sarežģītos laikos ir svarīgi atcerēties, kas mums kā sabiedrībai ir patiešām svarīgi.

"Mūsu valsts - tie esam mēs paši! Tās ir mūsu savstarpējās attiecības, kā mēs attiecamies viens pret otru, jo, pozitīvā veidā attiekdamies viens pret otru, mēs stiprinām mūsu valsti," paudis Kariņš, piebilstot, ka laikos, kad apkārt plosās vētra, mums pašiem ir jābūt iekšēji stipriem.

"Mūsu senči bija ļoti stipri - vispirms dibinot, tad izcīnot mūsu valsts neatkarību. Mēs bijām ļoti stipri pirms 30 gadiem, atjaunojot Latvijas neatkarību. Arī šodien mums ir jābūt stipriem dažādo izaicinājumu priekšā. Mums ir ļoti stabili un droši pamati - tie esam mēs paši, mūsu ģimenes, mūsu radi, mūsu draugi. Stiprināsim viens otru, stiprināsim savu valsti!" aicināja premjers, uzsverot, ka kopīgiem spēkiem Latvijas sabiedrība pārvarēs jebkuru izaicinājumu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu