Sv, 14.08.2022.

Tukumā vīrietis nogalina pudeles brāli

TVNET/LETA
Tukumā vīrietis nogalina pudeles brāli
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Shutterstock

Šonedēļ Tukumā kopīgas iedzeršanas laikā nāvējoši sadurts vīrietis, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Trešdien, 24. novembrī, Tukuma policijai piezvanīja vīrietis, informējot, ka esot sadūris kādu personu. Ierodoties norādītajā adresē, likumsargi atrada vīrieša līķi, kuram konstatēja durtas brūces sirds apvidū. Saistībā ar notikušo policijā tika sākts kriminālprocess par slepkavību.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka kādā dzīvesvietā kopīgās alkohola lietošanas laikā eskalējās konflikts, kā rezultātā 1968. gadā dzimis vīrietis ar nazi divas reizes iedūra 1982. gadā dzimušam vīrietim, kurš no gūtajiem ievainojumiem nomira notikuma vietā.

Veicot operatīvās uz izmeklēšanas darbības, policijas darbinieki tajā pašā dienā aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti un 1964. gadā dzimušu sievieti. Abi Tukuma iedzīvotāji jau iepriekš vairākkārt ir nonākuši policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem konfliktiem.

Šodien vīrietim Zemgales rajona tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu, savukārt sievietei piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess par slepkavību. Par minēto noziegumu var tikt piemērots mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu