Latviešiem zelts pasaules labāko pasākumu konkursā!

Lepojamies!
Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Radošajai apvienībai “Skudras metropole”, sadarbībā ar dizaina risinājumu uzņēmumu “Don't Panic”, ZELTS jau trešo gadu, saņemot 1. vietu kategorijā “Proprietary Format” pasaules labāko pasākumu konkursā “BEA World Festival”!

“Latvijas pārstāvji - radošā apvienība “Skudras metropole”, sadarbībā ar dizaina risinājumu uzņēmumu “Don't Panic”, gūst 1. vietu kategorijā “Proprietary Format” vērienīgākajā un prestižākajā pasākumu rīkotāju konkursā “Bea World Festival”, kurā tiek apbalvoti labākie izklaides un kultūras pasākumi no visas pasaules,” informē radošās apvienības “Skudras metropole” vadītāja un radošā direktore Gundega Skudriņa.

BEA (best event award) festivāls un konkurss notika jau 16. gadu. Sakarā ar situāciju visā pasaulē arī šogad tas norisinājās online vidē un tajā piedalījās ne tikai tādas Eiropas lielvalstis kā Itālija, Vācija, Austrija, Francija, Beļģija, bet arī Ķīna, Katara, Indija, Turcija, Singapūra, Krievija u.c. Tika pārstāvēti tādi zīmoli kā Ferrari, BMW, Google, eBay, Vodafone GmbH, Coca-Cola HBC, Samsung Electronics, UEFA u.c. Kopumā festivālā vērtēšanai tika iesniegti 268 projekti no 27 valstīm.

Foto: Publicitātes foto

Atzinību saņēma projekts “Pasākums kastē”, tajā ar 2021. gada pavasara/vasaras kolekciju zīmols BOSS iepazīstina savus lojālākos klientus jaunā, neparastā, inovatīvā veidā. “Pasākums kastē” ir interaktīvs piedzīvojums, kas piedāvāja ekskluzīvu ieskatu jaunās kolekcijas radīšanas procesā.

““Pasākums kastē” ir nebijis, unikāls formāts. Tas ir pasākums, kas sver tikai 10 kg. Tā kā laiki pasaulē mainās, arī pasākuma formas mainās līdz nepazīšanai. Mums ir milzīgs prieks un lepnums, ka tieši mūsu jaunā ideja ir atzīta par kreatīvāko un inovatīvāko, kas palīdz zīmoliem sasniegt auditoriju. Mūsu komandai tās ir ļoti priecīgas ziņas! “Bea World Festival” pasākumu industrijā ir līdzvērtīgs apbalvojums kino industrijas “Oskara” balvai. Tas ir vadošais nozares profesionāļu konkurss un festivāls, tāpēc jo īpašs pagodinājums, ka augstākās raudzes profesionāļi novērtē mūsu paveiktos darbus. Tas pierāda, lai arī esam no mazas valsts, toties ar inovatīvām idejām un jaudīgu izpildījumu. Šāda atzinība liecina, ka esam uz pareizā ceļa, strādājam laikmetīgi, pielāgojoties pārmaiņu vējiem,” stāsta radošās apvienības “Skudras metropole” vadītāja un radošā direktore Gundega Skudriņa.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu