Ceturtdien avārijās 14 cietušie

FOTO: Shutterstock

Ceturtdien Latvijā reģistrēti 127 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 14 cilvēki.

Lielākā daļa - 67 - negadījumu notikuši Rīgas reģionā, savukārt Latgalē notikuši 23 negadījumi, bet Zemgalē -15. Kurzemē reģistrētas 12 avārijas, bet Vidzemē - 10.

Astoņos negadījumos Rīgas reģionā kopumā cietuši 11 cilvēki, bet pa vienam cietušajam bija Zemgalē, Kurzemē un Latgalē. Starp cietušajiem seši bija gājēji, no tiem četri Rīgas reģionā, bet pa vienam Zemgalē un Latgalē.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 349 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 126 par ātruma pārsniegšanu, bet 10 - par agresīvu braukšanu. Visvairāk atļautā braukšanas ātruma pārkāpēju - par 34 - aizturēts Rīgas reģionā un Vidzemē. Zemgalē aizturēti 33 ātruma pārkāpēji, Kurzemē - 13, bet Latgalē -12.

Rīgas reģionā un Zemgalē noformēti pa trīs protokoli par agresīvu braukšanu. Divi šādi braucēji aizturēti Kurzemē, bet pa vienam - Vidzemē un Latgalē.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā aizturēti arī 12 dzērājšoferi, no tiem četri Zemgalē, bet trīs - Rīgas reģionā. Pa diviem dzērājšoferiem aizturēti Vidzemē un Kurzemē, bet viens - Latgalē.

Tāpat Rīgas reģionā aizturēti divi autobraucēji narkotisko vielu iespaidā.

Uz augšu
Back