Gada pirmajā dienā avārijās septiņi cietušie

Ilustratīvs attēls. FOTO: Shutterstock

Gada pirmajā dienā Latvijā reģistrēti 43 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta septiņi cilvēki.

24 autovadītāji tika aizturēti par sēšanos pie stūres alkohola reibumā.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 24 autovadītājus: astoņus Latgalē, pa pieciem Rīgas reģionā un Zemgalē, bet pa trim - Vidzemē un Kurzemē.

Policijas pārstāve Ilze Jurēvica pastāstīja, ka kopumā vakar aizturēts vairāk autovadītāju reibumā nekā ikdienā. Tostarp 14 aizturētajiem konstatēts 1,5 un vairāk promiļu reibums, četros gadījumos reibums bijis no vienas līdz 1,5 promilēm un divos no 0,5 līdz vienai promilei.

Vēl divi autovadītāji bijuši reibumā, kas nesasniedz 0,5 promiles. Taču šajos gadījumos tas ir bijis pārkāpums, jo viņu braukšanas stāžs ir mazāks par diviem gadiem. Vēl divi autovadītāji atteicās veikt alkohola pārbaudi.

Sestdien četri cietušie reģistrēti avārijās Vidzemē, bet pa vienam - Zemgalē, Latgalē un Rīgas reģionā. No cietušajiem divi bija gājēji.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 69 protokoli. Tostarp 25 autovadītāji sodīti Vidzemē, pa 15 Rīgas reģionā un Zemgalē, un pa septiņiem - Kurzemē un Latgalē. Savukārt viens autovadītājs Rīgas reģionā sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 253 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Uz augšu
Back