Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljons būs slēgts līdz bojājumu apmēru noskaidrošanai

FOTO: TVNET

Rīgas Centrāltirgus sakņu paviljons, kuram piektdien, 14.janvārī, vētrā norāva daļu jumta seguma, apmeklētājiem paliks slēgts līdz laikam, kamēr tiks noskaidroti bojājumu apmēri, sacīja AS "Rīgas centrāltirgus" Mārketinga un attīstības daļas vadītāja Renāta Petrova.

Pašlaik joprojām notiek bojājumu apmēru noskaidrošana, taču šīs dienas laikapstākļi neļauj uzkāpt uz jumta, kas iekavē kopējo procesu. Kamēr nebūs pilnas informācijas, paviljons paliks slēgts, norādīja Petrova.

Vienlaikus viņa neizslēdza, ka detalizētāka informācija varētu būt zināma otrdien, 18.janvārī.

Petrova sestdien, 15.janvārī, skaidroja, ka sestdien jumtu apskata Būvniecības valsts kontroles biroja (BVKB) pārstāvji, kā arī uzņēmums, ar kuru "Rīgas centrāltirgum" ir noslēgta vispārējā vienošanās par būvdarbiem tirgus teritorijā.

Petrova sacīja, ka lēmumu par paviljona atvēršanu apmeklētājiem noteiks BVKB secinājumi, kuri varētu būt zināmi nākamās nedēļas sākumā.

Savukārt gadījumā, ja jumtam būs nepieciešams nopietnāks remonts, "Rīgas centrāltirgus" sludinās atsevišķu iepirkumu.

Jau ziņots, ka spēcīgais vējš Rīgas Centrāltirgus paviljonam 14.janvārī norāvis aptuveni pusi jumta seguma.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) aģentūra LETA noskaidroja, ka izsaukums saņemts ap plkst.14. VUGD pēc plkst.17 novērsa vēja radītos postījumus Rīgas Centrāltirgus paviljonam.

Savukārt Petrova aģentūrai LETA sacīja, ka sakņu paviljona jumtam daļēji norauta seguma pirmā kārta.

Uz augšu
Back