Pandēmijas laikā ģimenes ārstu prakses paredzēts atbalstīt ar trešo darbinieku, norāda Pūce

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Juris Pūce.
Juris Pūce. Foto: Paula Čurkste/LETA

Koalīcija 17. janvārī vienojās, ka Veselības ministrija (VM) izstrādās mehānismu, lai ģimenes ārstu prakses Covid-19 pandēmijas laikā atbalstītu ar trešo darbinieku, pirmdien pēc valdību veidojošo partiju sanāksmes informēja "Attīstībai/Par!" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Juris Pūce.

Politiķis arī pastāstīja, ka koalīcija konceptuāli atbalstīja VM priekšlikumus turpināt piemaksas par vakcinēšanas pret Covid-19 veikšanu.

Vaicāts, vai un kad varētu lemt par iespējamiem papildu ierobežojumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai, Pūce skaidroja, ka VM šonedēļ nenāks ar piedāvājumu par papildus pasākumiem, bet turpinās sekot līdzi situācijai, un VM piedāvās risinājumu, kad dati liecinās, ka tas būs nepieciešams.

Politiķis norādīja, ka veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) 17. janvārī sniedza ziņojumu koalīcijai, ka atbilstoši datiem par pagājušo nedēļu piepildījušās ekspertu prognozes par saslimušo skaita pieaugumu. Nedaudz ir palielinājusies hospitalizācija, tomēr situācija slimnīcās pašlaik ir ievērojami labāka un nav tāda, kā tika prognozēts modelī, pauda Pūce.

Reizē diez gan droši var prognozēt, ka vēlāk slimnīcas būs pilnas, tāpēc ieguldījumi slimnīcu aprūpes nodrošināšanā ir nepieciešami, atzīmēja Pūce.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais