T, 30.11.2022.

Austrumu maģistrāles izbūves dēļ Rīgā mainīs satiksmes organizāciju tās apkārtnē

TVNET Auto
Austrumu maģistrāles izbūves dēļ Rīgā mainīs satiksmes organizāciju tās apkārtnē
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Austrumu maģistrāles būvniecība Rīgā
Austrumu maģistrāles būvniecība Rīgā Foto: LETA

Saistībā ar Austrumu maģistrāles posma Ieriķu iela - Vietalvas iela otrās kārtas izbūvi no 19.februāra līdz 15.decembrim Rīgā tiks ieviestas jaunas satiksmes organizācijas izmaiņas, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Turpmāk Braslas ielā, posmā no Madonas ielas līdz Augusta Deglava ielai, virzienā uz Piedrujas ielu transportlīdzekļu satiksme tiks organizēta vienā virzienā.

Tāpat vienā virzienā notiks kustība Vestienas ielā, posmā no Augusta Deglava ielas līdz Vietalvas ielai, tajā skaitā pa pagaidu apbraucamo ceļu, virzienā uz Piedrujas ielu.

Šāda satiksmes organizācija tiks ieviesta Piedrujas ielā, posmā no Vietalvas ielas līdz Pildas ielai, virzienā uz Lubānas ielu, un Vietalvas ielā, posmā no Matīsa ielas līdz Vestienas ielai, t.sk. pa pagaidu apbraucamo ceļu, virzienā uz Piedrujas ielu.

Minētajā laika periodā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Madonas ielā pie krustojuma ar Braslas ielu un Stopiņu ielā pie krustojuma ar Vestienas ielu.

Tāpat satiksme tiks slēgta Kaibalas ielā pie krustojuma ar Piedrujas ielu un Vietalvas ielā, posmā no Piedrujas ielas līdz Jaunrozes ielai.

Par darbu veikšanu atbildīgajai piegādātāju apvienībai "AM Rīga" uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi, izvietojot pagaidu pieturvietas abos kustības virzienos Nīcagles ielā, pirms krustojuma ar Pildas ielu un pagaidu pieturvietu Piedrujas ielā virzienā uz Pļavniekiem.

Kā ziņots, Austrumu maģistrāles būvniecības pirmās kārtas izmaksas ir 37 873 020 eiro, bet otrās kārtas izmaksas - 27 759 471 eiro.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu