Dobelē par kases aparāta nozagšanu aiztur trīs nepilngadīgus puišus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Policija. Ilustratīvs attēls.
Policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Aizdomās par kases aparāta nozagšanu aizturētas trīs nepilngadīgas personas, atklāja Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) vecākā speciāliste Dace Kalniņa.

Pirmdien, 14.martā, pēc plkst.22 audumu veikalam Dobelē tika izsists ieejas durvju stikls un, iekļūstot telpās, no tirdzniecības vietas tika nozagts kases aparāts, kurā atradās maiņas nauda 24,53 eiro. Par notikušo tika sākts kriminālprocess.

"Pa karstām pēdām Dobeles novada pašvaldības policijas darbinieki aizturēja 2005.gadā dzimušu jaunieti, pie kura tika atrasts kases aparāts un arī nauda.

Tāpat tika konstatēts, ka jaunietis noziegumu pastrādājis, būdams alkohola reibumā un kopā ar vēl divām personām," atklāja Kalniņa.

Veicot turpmākās izmeklēšanas darbības, VP ZRP Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki aizdomās par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēja 2005. un 2007. gadā dzimušus jauniešus.

Saistībā ar notikušo jauniešiem tika piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Jāpiebilst, ka aizdomās turētās personas jau agrāk ir nonākušas policijas redzeslokā par likumpārkāpumiem, kas saistīti ar zādzībām, tāpēc šobrīd tiek pārbaudīta puišu saistība ar citiem iepriekš izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem, informē Kalniņa.

Atbilstoši Krimināllikuma 175. panta trešajai daļai par zādzību var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu