P, 28.11.2022.

Sestdien visā Latvijā notiks Lielā talka

TVNET/LETA
Sestdien visā Latvijā notiks Lielā talka
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Lielā Talka Bišumuižā.
Lielā Talka Bišumuižā. Foto: Evija Trifanova/LETA

Šodien no plkst.9 līdz 15 visā Latvijā notiks Lielā talka, informēja akcijas sabiedrisko attiecību konsultante Zanda Kočāne.

Lielās talkas atklāšanas pasākums notiks plkst.9 pie Brīvības pieminekļa Rīgā. Šogad startu pasākumam dos un ar iedvesmojošiem vārdiem un dziesmām kopīgu darbu ieskandinās Lielās talkas patrons Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti, Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme, kā arī jauniešu kora "Balsis" mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis ar kora pārstāvjiem. Pasākumā piedalīsies arī Rīgas Jauno tehniķu centra pulciņa "Zaļā pēda" vadītāja Indra Siksaliete ar saviem audzēkņiem.

Lielā talka Latvijā notiek jau 15.gadu pēc kārtas. Organizatori uzskata, ka tas pierāda Latvijas iedzīvotāju gatavību pielikt savus spēkus, lai valsts būtu tīrāka, skaistāka un zaļāka.

Šogad, gatavojoties Lielajai talkai, organizatori uzsver sabiedrības iesaistes nozīmīgumu, kā arī izpratnes veidošanu par to, cik būtiska ir apkārtējā vide. Arī šī gada sauklis "Celies, posies, iesaisties!" aicina iedvesmot vienam otru, dodoties sakopt savas dzīvesvietas kolektīvi vai individuāli katrā Latvijas pašvaldībā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu