S, 28.01.2023.

Ķekavas apvedceļa būvdarbu dēļ uz Rīgas apvedceļa ieviesti satiksmes ierobežojumi

TVNET/LETA
Ķekavas apvedceļa būvdarbu dēļ uz Rīgas apvedceļa ieviesti satiksmes ierobežojumi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Latvijas Valsts ceļi

No šodienas uz Rīgas apvedceļa pie Ķekavas, posmā no Ziemeļu ielas līdz krustojumam ar ceļu Ķekava - Plakanciems, tiek ieviesti satiksmes ierobežojumi, TVNET informēja "Latvijas valsts ceļi" (LVC). Ierobežojumi tiek ieviesti saistībā ar Ķekavas apvedceļa pārvada būvdarbiem.

Ķekavas apvedceļa pārvada būvdarbu vietā uz apvedceļa satiksme tiek organizēta pa lokālu apbraucamo ceļu ar asfalta segumu. Ātruma ierobežojums uz apbraucamā ceļa noteikts 30 kilometri stundā (km/h), bet visā būvdarbu posmā - 50 km/h.

Valsts autoceļu tīklā remontdarbi patlaban notiek 85 posmos. Būvdarbi sākti autoceļa Ventspils-Kuldīga posmā no Ķimales līdz krustojumam ar vietējo ceļu Ēdole-Liedikas, tā šķērsošanai vajadzēs pusstundu. Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākti būvdarbi arī uz autoceļa Alūksne-Liepna, un ceļā no Liepnas līdz Malienai arī jārēķinās ar pusstundu.

Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Jelgavas šosejas, posmā no Rīgas līdz Jaunolainei, kur satiksme abos virzienos organizēta pa vienu brauktuvi un katrā virzienā ir viena braukšanas josla.

Ventspils šosejas posmā no Kūdras līdz Smārdes pagriezienam līdz piecos posmos satiksmi regulē luksofori vai satiksmes regulētāji. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 50 minūtes. Lai apbrauktu remontdarbu posmu, LVC aicina izmantot alternatīvo maršrutu pa Liepājas šoseju un autoceļu Jelgava - Tukums.

Ventspils šosejas posmā pie Usmas ezera vienā posmā satiksmi regulē ar luksoforu vai satiksmes regulētāju palīdzību. Paredzamas remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu