Bābelīša ezerā ūdens iesilis līdz +18 grādiem

Vita Daukste-Goba
, TVNET Ziņas | KLIK redaktore
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: LETA

Rīgā 6. jūnija rītā siltākais ūdens ir Bābelīša ezerā, kur temperatūra sasniedz + 18 grādus pēc Celsija, portālu TVNET informēja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes vecākais inspektors Juris Jubalts.

Kā informēja Jubalts, Ķīšezerā ūdens temperatūra ir +17 grādi, bet Lucavsalā un Ķīpsalā ūdens temperatūra ir iesilusi līdz +15 grādiem.

Savukārt Rumbulā ūdens temperatūra ir +14 grādi, bet Vecāķos +13 grādi.

Vēsāks ūdens ir Vakarbuļļos un Daugavgrīvā - tur ūdens temperatūra ir tikai + 11 grādi.

RPP mudina iedzīvotājus atpūtai pie ūdens izvēlēties kādu no deviņām Rīgas peldvietām, kurās strādā glābēji.

Kā informēja Jubalts, pamatā kārtības sargi drošību uz ūdens peldvietās uzrauga katru dienu no pulksten 10 līdz pulksten 22. Savukārt naktī nepieciešamības gadījumā palīdzību var saņemt sešās glābšanas stacijās, izņemot Ķīpsalu un Daugavgrīvu, tomēr jāņem vērā, ka nakts maiņās peldvietās strādā mazāks glābēju skaits nekā dienā.

Jau ziņots, ka Ķīpsalas peldvieta maija vidū ieguva oficiālas peldvietas statusu. Rīgā tagad ir astoņas oficiālas peldvietas. Rīgā divas oficiālās peldvietas ir Lucavsalā un trīs pie jūras – Vecāķos, Vakarbuļļos un Daugavgrīvā. Tāpat oficiālais statuss ir peldvietām Bābelītī un Daugavā pie Rumbulas. Pagaidām oficiāla statusa nav peldvietai Ķīšezerā, bet arī pie tās darbojas glābšanas stacija. Divās Rīgas pludmalēs – Vecāķos un Vakarbuļļos - arī šogad plīvos Zilais karogs, kas ir apliecinājums starptautiskiem vides standartiem un pašvaldības veikto labiekārtošanas darbu kvalitātei.

Tāpat vēstīts, ka Rīgā, Vecāķu pludmalē, drošību šovasar uzraudzīs ar bezpilota lidaparātu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais