P, 25.09.2023.

Ķīpsalas peldvieta ieguvusi oficiālas peldvietas statusu

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Cilvēki atpūšas Ķīpsalas pludmalē.
Cilvēki atpūšas Ķīpsalas pludmalē. Foto: Paula Čurkste/LETA

Valdība otrdien, 17. maijā, nolēma Daugavā pie Vanšu tilta esošo peldvietu "Ķīpsala" pievienot oficiālajam peldvietu sarakstam, tādējādi Rīgā tagad ir astoņas oficiālas peldvietas, portālu TVNET informēja Rīgas domes (RD) pārstāvis Mārtiņš Vilemsons.

Kā atgādināja RD pārstāvis, jau pirms peldvietas iekļaušanas oficiālajā sarakstā pludmalē jau vairākus gadus darbojās Rīgas Pašvaldības policijas glābšanas stacija.

Pludmales teritorijā peldsezonas laikā tiek izvietoti sanitārie mezgli, atkritumu konteineri, uzstādītas pārģērbšanās kabīnes, katru dienu tiek veikta atkritumu savākšana, divas reizes mēnesī - smilts virskārtas irdināšana. Teritorijā ir ierīkoti divi pludmales volejbola laukumi, bērnu rotaļu laukums un āra vingrošanas iekārtu komplekss. Peldsezonā Ķīpsalas pludmales peldēšanas zona tiek norobežota ar bojām.

Rīgā divas oficiālās peldvietas ir Lucavsalā un trīs pie jūras – Vecāķos, Vakarbuļļos un Daugavgrīvā. Tāpat oficiālais statuss ir peldvietām Bābelītī un Daugavā pie Rumbulas. Vilemsons informēja, ka pagaidām oficiāla statusa nav peldvietai Ķīšezerā, bet arī pie tās darbojas glābšanas stacija.

Divās Rīgas pludmalēs – Vecāķos un Vakarbuļļos - arī šogad plīvos Zilais karogs, kas ir apliecinājums starptautiskiem vides standartiem un pašvaldības veikto labiekārtošanas darbu kvalitātei.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais