C, 21.09.2023.

Nesavtība pāri visam! Liepājas policists apzagtam zēnam uzdāvinājis savu basketbola bumbu

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3
Madars Kupičs
Madars Kupičs Foto: Valsts policija

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde ziņo, ka saņēmusi pateicību no kāda liepājnieka par Liepājas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektora Madara Kupiča rīcību, reaģējot uz notikumu par nozagtu basketbola bumbu.

Vīrietis raksta:

“Mums bija ķibele, kas beigās izvērtās patīkamā pārsteigumā.

Manam dēlam 7.jūlijā, laika posmā no 14:00 līdz 18:00 Liepājā, Jūrmalas parkā esošajā Porziņģa laukumā tika nozagta basketbola bumba, it kā nieks, bet šajā mēnesī tā jau ir otrā bumba, tāpēc vērsos pašvaldības policijā, kas mani aizsūtīja uz Valsts policiju, jo Jums esot kameras. Ierodoties Valsts policijā, man bija jāuzgaida apmēram 10 minūtes līdz atbrauca mašīnā ar diviem policistiem - vīrieti un sievieti.

Vīrietis mani un dēlu paaicināja iekšā, lai rakstītu iesniegumu, bet pārrunu laikā un policistam apskatot kameras, sapratām, ka liela jēga no tā nebūs. Policists manam dēlam ļoti pareizi izskaidroja, kā jāvāc savas mantas. Ejot prom, policists manu dēlu paaicināja sev līdzi līdz stāvlaukumam, un piegāja pie sava privātā auto un no sava auto izņēma jaunu "Nike" basketbola bumbu un teica, lai tik šo uzmanot, novēlēja mums labu vakaru un aizgāja.

Nepiefiksēju ne policistu vārdus ne uzvārdus, bet gribu pateikt vislielāko paldies, šis policists atdeva bumbu, kurā nemaz nav no tām lētākajām, tikai, lai sagādātu manam puikam prieku, esmu no sirds pateicīgs un priecājos, ka mums ir tādi cilvēcīgi policisti. Ļoti priecātos, ja Jūs varētu vēlreiz manā vietā nodot šim policistam paldies par viņa nesavtību.”

Madara Kupiča vārds jau pagājušajā gadā sabiedrībā izskanēja saistībā ar divām citām situācijām – pludmalē atpūtniekam tika nozagtas mantas, Madars vīrieti aizveda pie sevis mājās un ļāva izvēlēties drēbes, kā arī citā situācijā viņš apmaksāja numuriņu viesnīcā kādai nelaimē nonākušai, no vardarbības cietušai sievietei.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais