Krievu «McDonald's» aizvietotājam beigušies kartupeļi

TVNET
Krievu «McDonald's» aizvietotājam beigušies kartupeļi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 12
Картошка фри
Картошка фри Foto: Schutterstock.com

Krievu rokās nodotās „McDonald's” filiāles, visticamāk, līdz rudenim nevarēs piedāvāt saviem klientiem fritētos kartupeļus. Kā vēsta Maskavas Kremļa propagandas aģentūra TASS, ātrās ēdināšanas ķēdei „Vkusno i Tochka”, kas pēc ASV grupas aiziešanas pārņēma trīsciparu skaitu bijušo „McDonalds” filiāļu, ir problēmas ar šā produkta pagatavošanai piemērotu kartupeļu šķirņu iegūšanu.

Krievijas Lauksaimniecības ministrija gan uzreiz noliedza, ka Krievijā būtu bijis kartupeļu trūkums.

Savukārt „Vkusno i Tochka” skaidro, ka frī kartupeļu pagatavošanai piemēroto kartupeļu trūkums ir saistīts ar faktu, ka 2021. gadā Krievijā ienācies ļoti maz kartupeļu šķirņu, kuras tīkla uzņēmumos izmanto frī kartupeļu ražošanai. Pēdējo astoņu gadu laikā uzņēmums ir koncentrējies uz Krievijas piegādātājiem un iegādājies produktus no tiem. Turklāt kļuvis neiespējami importēt kartupeļus no tirgiem, kas varētu kļūt par pagaidu kartupeļu piegādātājiem uzņēmumiem Krievijā.

„Pēc mūsu aplēsēm, šādas grūtības sagaida galvenos tirgus spēlētājus, neskatoties uz to, ka „Vkusno i Tochka” izmantoto kartupeļu standarts ir augstāks nekā konkurentiem,” uzskata uzņēmums. Kartupeļi tīkla uzņēmumu ēdienkartē pilnā apjomā atgriezīsies nākamā ražas gada sākumā, 2022. gada rudenī.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu