Pk, 19.08.2022.

Meklē šova varoņus - jaunam bērnu raidījumam “Īkšķi tīkšķi”

Egoiste
Meklē šova varoņus - jaunam bērnu raidījumam “Īkšķi tīkšķi”
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Bērnu satura producents “Ausma”, kas ir raidījumu “Tutas lietas”, “Emī un Rū” un “Ukulele” autori, veido jaunu humoršovu bērniem un vecākiem – “Īkšķi tīkšķi”. 

Raidījums būs paredzēts sākumskolēniem un viņu vecākiem, ar mērķi paskatīties uz sevi no malas, pasmaidīt par sevi un citiem, kā arī iemācīties ko jaunu un dzīvē noderīgu.

Raidījuma pirmajā sezonā tiks apspriesta bērnu un pieaugušo dzīve interneta laikmetā, tā rosinot cilvēkus radīt un uzturēt jēgpilnu un veselīgu interneta lietošanas kultūru savās ģimenēs.

Raidījums tiks filmēts augustā, un tas būs skatāms jau agrā rudenī – gan televīzijā, gan internetā. Raidījuma režisore ir Marta Selecka.

Šobrīd tiek veikta atlase katras sērijas galvenajiem varoņiem – 6-10 gadus veciem bērniem, kas kopā ar šova vadītāju apspriedīs savu un citu pieredzi internetā un labprāt dalīsies savos viedokļos un iespaidos par citu piedzīvojumiem.

Lai pieteiktos kastingam, aicinām ar telefonu uzfilmēt īsu interviju ar bērnu, uzdodot viņam šādus jautājumus –

· Kā tevi sauc, cik tev gadu un no kurienes tu esi?

· Kas tevi ievelk internetā un kas no tā var izvilkt ārā?

· Kas ir īsts draugs un īsta draudzība?

· Kas ir foršās lietas, ko publicēt internetā, un ko labāk nepublicēt?

Aicinām atbildes neiestudēt, jo tiks vērtēts tieši atbilžu īstums, oriģinalitāte, nesamākslotība.

Intervijas video kadrējams tieši tā, kā rādīts attēlā (jāuztaisa tāda bilde). Video jāiesūta e-pastā inese@ausma.lv līdz 22. jūlijam.

Foto: Publicitātes foto

Iesūtot video kastingam, vecāki apliecina, ka piekrīt arī šī materiāla epizodiskai izmantošanai raidījuma montāžās kā daļai no auditorijas viedokļa par konkrētajiem jautājumiem.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu